Krijimet e muajit Nentor 2019

Krijimet e muajit Nentor 2019


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

Didi

C'est la vie.
Ahahahahhahahahaha

Se kush nuk eshte mire ketuu lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Me leje.
Tempulli u shemb kur Briseida humbi nektarin e shenjtërisë.
Koha për tempuj tjerë.😁

BGM-71 TOW (kam patur shansin ta perdor, shume moderne, fiks per tempuj modern) 😂
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje

Ju rikujtoj se ka mbetur shume pak nga mbyllja e votimit....kush ka mbetur pa votuar ende , ska kohe
tik tok i ores po troket :)

Njerez votoni votoni
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Faleminderit qe moret pjese ne votim , dhe ju qe nuk moret dhe e late per asnjehere pjesmarrjen
Faleminderit te gjitheve, e tani le te shpallim fituesin!
 
@Moonlight
Se pari te kerkoj ndjese qe nuk mora pjese ne konkurs....nuk arrita dot.....🙁
Se dyti, votova para me shume se gjysem ore.
Ndjese dhe per kete vonesen por uroj qe vota ime te jete e vlefshme
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Hi miq,

Edhe nje muaj u mbyll , shume krijime e shume dashuri neper germa na dhuruan te gjithe ata qe, me penen e tyre keto ndjesi ndane.

E si cdo here, le te urojme fituesin e ketij muaji dhe ajo eshte :


@DESA - Ai Cast!

Faleminderit e dashur qe ishe pjese e jona :)

giphy.gif


Me poshte le te vazhdojme me njohjen e cdo krijuesi ,i cili ishte pjese i ketij muaji...


@Ultraviolet - Faji im me i madh

Animated-ThankYou.gif


@Monique - Gezuar!

source.gif@Vajza - E varfer

tenor.gif


@Vinjol - Fundvit!

tumblr_ncmf8aFiRl1rcny7ko1_500.gif


@Senseo - Ndoshta nje dite!


Phoebes-Awkward-Thank-You-On-Friends-Reaction-Gif_408x408.jpg@Afernilla - Neser!
images@Dying_Poet - Dy gisht Johny

438ddb36a1d4a12ad3b460b88db5784f.gif


@Soulmind - E arnuar!

giphy.gif


@Tiku - Vjeshte serish!

tenor.gif@SaD - I embli mendim!

source.gif

Keto ishin krijimet dhe krijuesit e ketij muaji,

Rishihemi ne muajin Dhjetor dhe pres nga ju te gjithe krijime ,

Faleminderit dhe njehere dhe ju dua shume!
 
Urime Desa!
Vota ime nuk ishte per ty por jam i sigurt qe e ke merituar!
Suksese te metejshme ty dhe konkursit and....last but not least thanks to You......moonlight🤗
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Urime Desa!
Vota ime nuk ishte per ty por jam i sigurt qe e ke merituar!
Suksese te metejshme ty dhe konkursit and....last but not least thanks to You......moonlight🤗
Kete muaj ska justifikime....nise qe tani krijimin dhe nuk ke pse thua spata kohe :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime @Desa!
Ju lumte dora ju te tjereve ne veçanti @SoulMëndja :p

P.S kush ka thene qe ushtaret nuk kane dore per te shkruajtur?! :p
Mu thafte dora! lol lol lol

thuj ca dush ti edhe une kam fituar posi. fitova cmimin e pare nga Fundi! 😂😂😂
Ky muaj ka qene deshtimi me i madh ne karrieren time letrare te FVse. asnje vote?? 😲😲 Jazik! 🤣

@Desa shume urime e dashur :)
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
thuj ca dush ti edhe une kam fituar posi. fitova cmimin e pare nga Fundi! 😂😂😂
Ky muaj ka qene deshtimi me i madh ne karrieren time letrare te FVse. asnje vote?? 😲😲 Jazik! 🤣

@Desa shume urime e dashur :)
Mire qe nuk isha une se me - do kishe shkuar😂😂😂😂
 

Didi

C'est la vie.
Shume urime Des!

Urime edhe per gjithe te tjeret. ( :
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Urime Desa. : )

Po beja perpjekje ta gjeja cili ishte krijimi i Nevertiti dhe cili i Nicktjeter po s’paskan marr pjese asnjera.

Soulmind, pa e provu shijen e humbjes nganjehere.. nuk e di as ate te fitores. :p
Te dyja kane harruar deren, nuk sjellin me krijime :), kshuqe s'besoj se do i gjesh e ne vazhdim per sa kohe e drejtoj une dmth :p
 
Top