Krijimet e muajit Nentor 2019

Krijimet e muajit Nentor 2019


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Te dyja kane harruar deren, nuk sjellin me krijime :), kshuqe s'besoj se do i gjesh e ne vazhdim per sa kohe e drejtoj une dmth :p
Pse keshtu,perse aludon kot?!
Thjeshte nuk kam pas dozat e frymzimit te dergoj krijime.
Kemi ndonje arsye une dhe nicktjeter me ty ,te mos sjellim krijime,te pakten siqnerisht une nuk di te kem?
 

Aver

VIP
Pse keshtu,perse aludon kot?!
Thjeshte nuk kam pas dozat e frymzimit te dergoj krijime.
Kemi ndonje arsye une dhe nicktjeter me ty ,te mos sjellim krijime,te pakten siqnerisht une nuk di te kem?

Ma trego lokacionin ku ka pasur tartuf kur ke qene vogel se ta gjej une frymezimin ty :p
 

Desa

Felix - Culpa
Falemnderës shumë të gjithëve (mos ju përmend me emra se jeni shumë :))
E ndjej veten fituese vetëm në një aspekt - që jam pjesë e njerëzve kompetent e të dashur.
Sa i përket "fitimit" - mora lajm të mirë shumë. Gjeta Coach për tezën e masterit dhe jam më se e lumtur. Desha thejsht ta ndaj me ju pasi që është tema e celebrimit.

Ju dua të gjithëve :emoji_hugging:
 

Desa

Felix - Culpa
Urime @Desa, per ty votova keshtu e me ke 50 euroshin e votes borxh.
Urime edhe ju te tjeret, @Vinjol e kam dit qe ke brum per shkrime, uroj qe me krijimin e rradhes "Nga Chati ne Berlin" te moresh cmimin e pare. :p

50 euro është shumë modeste ;)
Ti dërgoj me Western Union apo ti sjell vet :)
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Falemnderës shumë të gjithëve (mos ju përmend me emra se jeni shumë :))
E ndjej veten fituese vetëm në një aspekt - që jam pjesë e njerëzve kompetent e të dashur.
Sa i përket "fitimit" - mora lajm të mirë shumë. Gjeta Coach për tezën e masterit dhe jam më se e lumtur. Desha thejsht ta ndaj me ju pasi që është tema e celebrimit.

Ju dua të gjithëve :emoji_hugging:
Edhe mua? :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pse keshtu,perse aludon kot?!
Thjeshte nuk kam pas dozat e frymzimit te dergoj krijime.
Kemi ndonje arsye une dhe nicktjeter me ty ,te mos sjellim krijime,te pakten siqnerisht une nuk di te kem?
Aludoj?
Nahhh nuk merrem me te tilla fjale.
Tani eshtw dite, pas ca oresh do jete nate...e une si ngaterroj te dyja
Eshte ajo shprehja - fshati qe duket ..zhduket :)
Uroj te te vij frymezimi sa me pare!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Aludoj?
Nahhh nuk merrem me te tilla fjale.
Tani eshtw dite, pas ca oresh do jete nate...e une si ngaterroj te dyja
Eshte ajo shprehja - fshati qe duket ..zhduket :)
Uroj te te vij frymezimi sa me pare!
Sigurisht,te premtoj qe do kesh krijim nga une kete muaji.
Urimet me te sinqerta per drejtimin e ti!
Sepse ben nje pune kolosale me kete konkurs.
Te pershendes!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Dua te pershendes dy votuesit e krijimit tim
O @Tiku po ti cpate lol
Metamorfoze, pa me thene me ke gisht e ke shtipur butonin ,me goje ste flas lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Dua te pershendes dy votuesit e krijimit tim
O @Tiku po ti cpate lol
Metamorfoze, pa me thene me ke gisht e ke shtipur butonin ,me goje ste flas lol
Ne rradhe te pare urime per krijimin. Sa per voten kisha e sigurte qe e kam shtyp butonin me ate gishtin special kur elektrizohem dhe impresionohem, isha shume i tunduar te votoja timen, por me braktisi ne sekondat e fundit ai freaking egoizem.:p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Urime Desa, krijim fantastik.😊😊
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Titulli

Nga chati ne berlin
Hyja ne chat shpeshere
Madje ne cdo server shqiptar
Po kurre me njeri nuk jam kapur
E as nuk jam share

Shume dashuri virtuale
Nga fieri ne usa. Canada e perendim
Meqe @Imp4cT do ksaj here
Po e nis zemren ne berlin

Vec dicka more @Imp4cT
Mor djale i nderuar
Zemres time pashaporta i ka mbaruar

Ska faj e shkreta kaq kohe qe vetem udheton
Sa cohet ne mengjes e nga s shkon :p

Sa here jam bere dhenderr ahuhaaa te qofsha fale
Shume femra me donin per burre
E une i doja vec per shale

Bionde brune kuqse lloj lloj ngjyre
Me syze pa syze. .e dhembe pa dhembe
E me lloj lloj fytyre

Ca skam gjet e ca skam zaptuar
Po gjithmone une kam mbet i vetmuar

Kjo ndodh se u e nji femre ne internet 1 here i them te dua
Me vone e shof se cfare ben ajo per mua

Jo qe u e kam nevoje
Po thjesht e provokoj

E keshtu more impakt more miku im
Po e nis zemren per berlin
Te hap listen e te shof se mos gjej ndonji rruges ta takoj

Ne mynih kan yasseinen
Po anej nuk kaloj

Kam me e pre bilete direkte per berlin
Dhe ishalla shume te tjerase din@Imp4cT

Mire e jam nise ????
 

MrCool

Old School.
Dua te pershendes dy votuesit e krijimit tim
O @Tiku po ti cpate lol
Metamorfoze, pa me thene me ke gisht e ke shtipur butonin ,me goje ste flas lol

E shtypa me buze, pasi i shtova kalibrimin taçit qe te behet me senzitiv.. Ndjesia e shkrimit, pa keqkuptime :p
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Ku lexohen poezite qe nisi. ?
 
Top