Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Krijimet e muajit Nentor jane keto..


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Viktima e radhes do jete shkrimi nr 2 :p

O Nev ti nuk di as me ma lyp :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ej po ai anetari o vyer qe vetem voton tek kjo tema
isamuca ismuca apo si e ka.
Ka mungese kesaj rradhe prandaj nuk ecen konkursi jo.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

U be terkuze kjo pune aman.. Une te ai krijimi i pare, te me falni serish po pike gabimi nuk shoh. Zevendesim fjalesh normal mund te behen, aq here sa e lexon aq versione mund te mendosh, por gabime te mirefillta nuk ka, thjesht ndonje pike apo presje mund te ndrronin vendet. Njejte dhe per krijimet e tjera.

Gabimet qe po kapni ju po i shikoni me Lupe, gabime te cilat i editojne redaktoret.(dmth nqs e dini cdo liber i publikuar pervec autorit ka dhe nje redaktor, Lol) Po hajd me, ne shqiptaret vdesim me dhene pak mend, a thu se vete i kemi pervetesu te gjitha fushat ;) Asgje personale fare, por kete ndjej me thene nga atmosfera qe krijohet shpesh kur hapen konkurset.
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Po mire mi goca si te doni ju na falni per kritiken,shkruajeni shqipen si tek lojrat pune e madhe qe jemi ke krijimet letrare, ndjese dhe qe hyra madje.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ii sa e keqe pse dislike mi ? :p Po ju mir bete se shkoi 2 faqe tema :D.. por me pare ka pas gabime vertet sh te medha dhe i kemi kalu. Ose merre nje krijim o marle dhe na e thuaj si duhet qe te pakten te mesojme dhe ne ku jan gabimet :p.. E pastaj, c'ke ti, une mendimin tim po jap, mund te jem dhe une gabim :nerv:
 
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Skam hy me pare. Dje hyra per here te pare dhe vura re konkurs letersie me gabime drejtshkrimore. Kaq cte flas me :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Skam hy me pare. Dje hyra per here te pare dhe vura re konkurs letersie me gabime drejtshkrimore. Kaq cte flas me :D

Jo,sinqerisht Marla,dhe une mendoj ,qe nuk ke c"te thuash tjeter!
Gjithesesi,sondazhi eshte i hapur deri ne fund te muajit.
Po pate perseri ,ndonje kritike si keto me siper.Kaq "pozitive dhe stimuluese" per derguesit tane.Mos na kurse duku prap..:p
 

Fly

Larguar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Pa merak, do ja u marim shpirtin, vetem mos gjetsha gabime :p
Sidomos ato qe do shkruash ti :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Pa merak, do ja u marim shpirtin, vetem mos gjetsha gabime :p
Sidomos ato qe do shkruash ti :D

Mos na kurseni..!! :p :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Shalli i kuq votova meqe jane dhe festat e nentorit...edhe eshte shprehur shume realist dhe kendshem.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Nr 3 - Ikja e vjeshtes.

Qenka e shkurter, do ta lexoj nderkohe.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Nr 3 - Ikja e vjeshtes.

Qenka e shkurter, do ta lexoj nderkohe.

haha.. Ah ti dhe batutat e tua :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Shife keto shkrimet jane te vecanta sepse jane ndjenje e paster e anetareve dhe them drejten per mua eshte interesant kur dikush ve dicka (nga vetja) te zeze mbi fleten e bardhe.

Me vjen keq qe se arrita kohen.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Shife keto shkrimet jane te vecanta sepse jane ndjenje e paster e anetareve dhe them drejten per mua eshte interesant kur dikush ve dicka (nga vetja) te zeze mbi fleten e bardhe.

Me vjen keq qe se arrita kohen.

Flm!:)
Kjo eshte dhe motoja e keti konkursi!!
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Per kritika tek jen krijimet kete muaj :p ,por pe le se nuk jam e mire me kritikat un. :D
Jam ne mes te 2 & 4..keto mu duken me te veqanta me vone do kthehem te votoj.


P.s Nevi,pse nuk merr kete Fly,si redaktor shkrimesh ne Konkurs.:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ku jane votuesit tane?! :))
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

P.s Nevi,pse nuk merr kete Fly,si redaktor shkrimesh ne Konkurs.:p
Mendoj ta marre si PRODUCENT ahhahaha te ritmit muzikore,letrar..:p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ndermjet 1 & 2 Vota ime shkon per 2. "Dallendyshe pa stine" . I vleresova jo per menyren e drejtshkrimit (sepse kete e kam kritikuar me kohe dhe nuk ka pasur ndryshim) edhe pse perseri "Dallendyshe pa stine" ishte me më pak gabime , por per ndertimin e tyre :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ku jane votusit tjereee..?! ..:))

Mos ngurroni beni detyrimin tuaj qytetare-letrar..:p
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ku jane votusit tjereee..?! ..:))

Mos ngurroni beni detyrimin tuaj qytetare-letrar..:p

Nuk jane votimet ne Kosove keto, ku dalin me shume votues se njerez te gjalle.

Kaq kokrra jemi, pajtohu me fatin :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Nuk jane votimet ne Kosove keto, ku dalin me shume votues se njerez te gjalle.

Kaq kokrra jemi, pajtohu me fatin :p

ahhahahah rri mire,mos bej propagand negative :p
C"jane votimet ne Kosove para konkursit tone?!

E sa me te kujtuar ty,ke pare gje noj vote te Nick ktej eh ??? :p
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

ahhahahah rri mire,mos bej propagand negative :p
C"jane votimet ne Kosove para konkursit tone?!

E sa me te kujtuar ty,ke pare gje noj vote te Nick ktej eh ??? :p

Ta honksha konkursin ty, qe e mbron me mish e me shpirt :D

Nick gjithmone e le per fund... me bo pazare me voten. Akoma nuk u mesove me te? :p
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

une votova 4 me pelqej nderthurja me mjeshteri e figurave letrare:
menyra artistike e te pershkruarit ..qaf..kemb.. rrenje
tantell dashurie... shall ne qaf i bute i kuq si liria..
arome feste ..toke..
nentori eshte simbol i "shallit te kuq "
me trazmetoj dashuri , mall, ngrohtesi ,patriotizem dhe krenari!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ta honksha konkursin ty, qe e mbron me mish e me shpirt :D

Nick gjithmone e le per fund... me bo pazare me voten. Akoma nuk u mesove me te? :p

Na mo na pse ben sikur prekesh se mos ke sjelle gje ti.
Kokrra e pinokut ke 1 vit qe thua, do ta bej ptu nese muajin e fundt nuk sjell.

Te sfidoj lol

Meqe jemi vota ime shkon per 2.
Sh nota nostalgjike, mall per atdheun.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Na mo na pse ben sikur prekesh se mos ke sjelle gje ti.
Kokrra e pinokut ke 1 vit qe thua, do ta bej ptu nese muajin e fundt nuk sjell.

Te sfidoj lol

Meqe jemi vota ime shkon per 2.
Sh nota nostalgjike, mall per atdheun.

Po me nxit me e nxjerr luanin?

Ok, takohemi ne dhjetor... dhe e ndajme shapin nga sheqeri nje here e mire.

P.s. Nev sa kerkon qe te ma shkruash nje krijim?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Po me nxit me e nxjerr luanin?

Ok, takohemi ne dhjetor... dhe e ndajme shapin nga sheqeri nje here e mire.

P.s. Nev sa kerkon qe te ma shkruash nje krijim?
Nevi krijimet e veta nuk i shet,vetem po qe ndonje botues :p
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Nevi krijimet e veta nuk i shet,vetem po qe ndonje botues :p

Vetem pse do ta sfidoj ate e refuzove oferten?

Harrova qe ti e ajo jeni mish e thua :p

U pa puna do e shkruaj vet.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Vetem pse do ta sfidoj ate e refuzove oferten?

Harrova qe ti e ajo jeni mish e thua :p

U pa puna do e shkruaj vet.

Tash me pelqeve!
Hidhe talentin tende ne germa te shkrume bukur e per marak.
E sille te fitojme ndaj Nick :p sfiden .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top