Krijimet e muajit prill 2018

Krijimet e muajit prill 2018


  • Totali i votuesve
    18
  • Poll closed .

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kaon, vota "eshte vetjake e barabarte e lire dhe e fshehte". Deri tani keshtu rezulton.
 

KAON

Anëtar Aktiv
Kaon, vota "eshte vetjake e barabarte e lire dhe e fshehte". Deri tani keshtu rezulton.

Rregullat shprehin se vota nuk eshte e fshehte ,,kete gje mendova dhe un 3 muaj me pare por me than se vota nuk eshte e fshehte!
 

Zana1

Braveheart
Nese flitet per letersi/krijim ... 1-shi eshte e goditur , nje perzierje mahnitese dhe domethenese... nderkohe qe ka perdorur edhe fjale te goditura dhe origjinale. Bravo 1-shi, hera e pare qe ne k'te konkurs eshte sollur nje krijim i qarte , bukur dhe domethenes .. eshte nisur bukur , eshte mbajtur ritmi nderkohe qe doza rritet dhe eshte mbyllur bukur.

Per fat te keq vazhdoj qe ta refuzoj votimin, per arsye qe tashme e kam bere shume here te qarte .. dhe do te vazhdoj qe mos te votoj, por nese do te votoja 1-shi meriton voten nga ana e ime, dhe si nje nga krijimet me te bukura qe kam lexuar gjer me sot , ne konkurse te tilla . : )


Ps... Te tjerat permbajne s'forcime dhe pothuajse e njenta rryme , asgje e re.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Paska ike kesaj radhe.

Meq paska pas veq pizi s'me ngelet merak :)
 
Top