Krijimet e muajit Qershor 2020

Krijimet e muajit Qershor 2020


  • Totali i votuesve
    31
  • Poll closed .

Delirium

No description ...
Sa shpejt u rrite @sofia, maj mend kur ishe 2 vjeç ,andej nga 2005 mduket , un pija kafe me babën tat , tmerte dhe ty me vete , e zgjuar ke qene dhe atëherë ? ??
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Hove - hove, kur ju lexoje, them me vete: cfare eshte kjo hapesire e pafunde vuajtjesh?
Keni njohur ju nojhere gezim, puthje, mall, dashni ...?

Ne muajin kur piqet qershiza me zgjedhe me shkru veq per vuajtjen dhe lotin veq juve ju kam pa.

Refuzoje me votu ?
 

Didi

C'est la vie.
Hahahahahahhaahha
Ate doja te te them futja nga nje analize 1 fjali-she:p
Ska joooo. Votova 1, mendoj e meriton të jet në balotazh. Biles nga ato që kanë më shumë vota, për mua e meriton fitoren.
 
  • Puç
Reactions: NGU
Top