Krijimet e muajit Qershor 2020

Krijimet e muajit Qershor 2020


  • Totali i votuesve
    31
  • Poll closed .

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Se mi kan bere ter shprehjet qe kam te drejtat 100% pasterma. Bektash ta gezoç ???
 

Vajza?

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Adm
Pershendetje dhe ja ku erdhem tek shpallja e fituesit , kete here kemi dy fitues :
Urime vendin e pare :
@Monique - Te fundit Here!
9063723db16c7b7a35b05ca712216844.gif
@Vajza - Nate Tetori
images (6).jpeg

Faleminderit dhe ju tjereve per pjesmaren tuaj, jeni me te miret :

@Senseo - Ndodh edhe keshtu
6c4fb5c47c84d3e59298db74ae1b80ad.gif

@Dying_Poet - Bota ime nuk je ti.
a840e498a4a27f5ab3f09efe876614af.gif

@Desa - Je ti
f3cde7a9255550fd774fbd614597bc76.gif

@Bebw - Bota ime
tenor (4).gif

@Hera - Plage e nurte
download.jpeg

@ZHIGO - Vetes
a840e498a4a27f5ab3f09efe876614af.gif

@sofia - Yll apo skllav
6c4fb5c47c84d3e59298db74ae1b80ad.gif

@Harbin - Nene
f3cde7a9255550fd774fbd614597bc76.gif
@Soulmind - Bota ime
download.jpeg
 

Bebw

Here I'm ?,time to shine ?
@sofia ??? jalla degjove ,i kishe bere dhe goxha kritik vetes ? ... so smart ?, I like u ??❤
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Urime @Vajza
Urime te gjithve dhe nje falenderim per gjithe mbeshtjen pergjate vitit.
Shpresoj dhe uroj se mbeshtjetja do vazhdoj ende , ne fund te fundit kete konkurs e mbani ju ne kembe dhe jo kush e drejton...

Ju kam xhan te gjitheve dhe uroj per secilin nga ju me te mirat e mundshme

Kalojme ne publicitet tani!
 

sofia

Antarë i Respektuar
Pershendetje dhe ja ku erdhem tek shpallja e fituesit , kete here kemi dy fitues :
Urime vendin e pare :
@Monique - Te fundit Here!
Shiko fotografinë 1743143
@Vajza - Nate Tetori
Shiko fotografinë 1743144


Faleminderit dhe ju tjereve per pjesmaren tuaj, jeni me te miret :

@Senseo - Ndodh edhe keshtu
Shiko fotografinë 1743145

@Dying_Poet - Bota ime nuk je ti.
Shiko fotografinë 1743146

@Desa - Je ti
Shiko fotografinë 1743147

@Bebw - Bota ime
Shiko fotografinë 1743148

@Hera - Plage e nurte
Shiko fotografinë 1743149

@ZHIGO - Vetes
Shiko fotografinë 1743150

@sofia - Yll apo skllav
Shiko fotografinë 1743151

@Harbin - Nene
Shiko fotografinë 1743152
@Soulmind - Bota ime
Shiko fotografinë 1743153
Paskam bere nje mish mash une
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Barazim votash e? U desht tu zgjaste dhe ca dite konkursi per i vote me sh nga ndonjeri krijim:p

Urime fituesve, urime dhe ju te tjereve mos ndalofshi kurre se shkruari:)
 
Top