Krijimet e muajit Qershor 2020

Krijimet e muajit Qershor 2020


  • Totali i votuesve
    31
  • Poll closed .

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
mire dhuraten time do ja jap
dhuraten qe kam pergaditur Ku dhe kur duhet ta jap
Kur ma ndan mendimin me dy pjese , te kam bere topin mu ne dhurate lool
zere se ma ke dhene dhe me pelqeu shume fare lool
 
  • Haha
Reactions: NGU

Desa

Felix - Culpa
Oh te vdes une per sarkazmen tende?
Hec te jap i kafe se shume serioze je bere ???
Ku e pe sarkazmën ti, se ju mbyta me zemra ☺️ (përndryshe do vendosja emoji me dhëmbët jashtë ??)
Kafja më bën serioze, po nuk qe Irish coffee ?
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Ku e pe sarkazmën ti, se ju mbyta me zemra ☺ (përndryshe do vendosja emoji me dhëmbët jashtë ??)
Kafja më bën serioze, po nuk qe Irish coffee ?
Qyqaaaa!
Po une qe skam qene asnjehere ne Irlande si t’ia bej?! ???
 

Desa

Felix - Culpa
Qyqaaaa!
Po une qe skam qene asnjehere ne Irlande si t’ia bej?! ???
S’është problem fare. Mbetem falenderuese për zemër bujarinë tënde ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
@ZHIGO shpirttt robi ishe pas kan,e jo vec ti,edhe une qe te votova. ahahahahahhahaa
Me pelqyen tej mase vargjet e tua,kishin nje shkujdesje spontane qe te rrembenin. :))
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Paska patur shkrimtar te rinje, ne pergjithesi, kesaj radhe. Fitueseve dhe pjesmarresve nje: Ju lumte!, per frymen qe jepni ketej.

@Vajza me surprizoi. Thjeshte i hjeq kapelen. Njerezit qe ne jeten e tyre bejne ndryshime/ thyerje te medha i pelqeje.

Thjeshte bie ne gjynje dhe te kiss doren si nje zonje qe je. Te lumte! ?
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Paska patur shkrimtar te rinje, ne pergjithesi, kesaj radhe. Fitueseve dhe pjesmarresve nje: Ju lumte!, per frymen qe jepni ketej.

@Vajza me surprizoi. Thjeshte i hjeq kapelen. Njerezit qe ne jeten e tyre bejne ndryshime/ thyerje te medha i pelqeje.

Thjeshte bie ne gjynje dhe te kiss doren si nje zonje qe je. Te lumte! ?
Faleminderes shume kitra :) .
I vlersoj fjalet ❤
 

Didi

C'est la vie.
O paskam bërë sevap që i vura në barazim! Qënkan ngritur të tjerët për të votuar ?


Mu thaft dora paskam votuar @Monique hera e parë në tërë këto vite. ?

Urime dhe @Vajza besoj po t’u japësh pak më shumë kohë shkrimeve dhe kujdes, do dalin akoma më mirë.

Kjo përsa i përketë pjesave gjithashtu të uroj drejtim të mbarë e me krah të lehta! ( :


Mon, përgëzime e ty për drejtimin e tërë këtyre viteve!
 
Top