Krijimet e Muajit Shkurt 2017

Krijimet e Muajit Shkurt 2017

  • djaloshi i luleve

    Votat: 0 0.0%

  • Totali i votuesve
    20
  • Poll closed .

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
E 1 dhe e 2 pa pik shije ..

e 6 me pelqeu ..por voten do shikoj me von.

Urime pjesmarrsve:respekt:


mire moj, smund jemi perfekt ne çdo drejtim......... por na sjell ti me shije..... se per gjuhen gjate eshte lehte ta keni, por a ka efekt?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Krijimi me nr 1 eshte fantastik ...!!! besoj se u knaqet tani meqe mundoni te ja impunoni tjerve mendimet ja knaquni .


 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Krijimi me nr 1 eshte fantastik ...!!! besoj se u knaqet tani meqe mundoni te ja impunoni tjerve mendimet ja knaquni .Nuk quhet pa dhene edhe voten lol

Mua shkrimi 1 me kujtoi nje kenge te Irini Qirjako: "Fustan kuqe kadife"
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Mua me pelqen ky forum . Shume.
Per paftyresite. Per dyfytyresite.
Me pelqen sepse u beme vite ketu dhe akoma e njejta taktike.
I mencuri ben injorantin dhe injoranti ate rol ka.
Me pelqen kur njihet dora e nje krijuesi e per inate personale nuk i njihen meritat.

Duhet te dini te dashur forumista, nje cope qe vjen nga shpirti ska nevoje per goje-liga-embla
nje pjese e ushqyer ne ate forme ska nevoje per asnje lavderim
Nje pjese shpirti ngelet e pakuptuar nga njerezit e thjeshte.

Iu uroj shendet e vec te mira me nje shpirt te paster sepse disave iu mungon shume :)

Cheers!
 

jana80

Super Moderator
Mua me pelqen ky forum . Shume.
Per paftyresite. Per dyfytyresite.
Me pelqen sepse u beme vite ketu dhe akoma e njejta taktike.
I mencuri ben injorantin dhe injoranti ate rol ka.
Me pelqen kur njihet dora e nje krijuesi e per inate personale nuk i njihen meritat.

Duhet te dini te dashur forumista, nje cope qe vjen nga shpirti ska nevoje per goje-liga-embla
nje pjese e ushqyer ne ate forme ska nevoje per asnje lavderim
Nje pjese shpirti ngelet e pakuptuar nga njerezit e thjeshte.

Iu uroj shendet e vec te mira me nje shpirt te paster sepse disave iu mungon shume :)

Cheers!

nick e di cfar me pelqej shume fare nga ky shkrimi yt... qe aq shume ka lene shenje e ka stil ai qe njihet sa njihet... spikatet... a nuk eshte kjo nje vote per ate qe shkruan... mua personalisht te me njohin stilin apo shkrimin do me pelqente shume pasi ne fund kam lene gjurme do isha e njohur :)
ndaj mon chéri le te shohim me larg e ne fund secili nga ata qe shkruajne dine sa vlen ai frymezim.. une di vetem te ju falenderoj se gjithmone vihemi ne dispozicion te na votojne apo te na kritikojne... kjo ka rendesi , nuk flas sepse dua shkrime (e normalisht i dua ) por se di qe jo te gjith carpediem ate qe ka emocionuar krijuesin apo te ken ate celes leximi te kontekstit te imagjinates apo te ndjenjes se tjetrit...
 

jana80

Super Moderator
i hidhni nje sy krijuesve tane.... krijimeve qe kan vene ne dispozicionin tuaj???
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
1-Takat e kuqe ; eshte nje rrebesh ndjenje i bukur,i fresket dhe derdhet krejt vale neper rrjeshta.

2-Fjale dashurie per kosoven,eh kendshem,fjale dashurie tamam per atdheun.

3-Vajza me corapet e grisura...spontanitei i ndjenjes deh, deri ne ato imtesit spontane te bukura,,nje copez qe te ben te mendosh,te enderrosh te perjetoshj! Mjaft i bukur!

5-Kepucet e kuqe veshur kam sot! -Pershkruan tendecen e shikimit perpara,pershkrimi i copezave te jetes qe deshem s"deshem do i lem ne te djeshmen,,nje copez qe lidh bukur kujtimin,hapat e te tanishmes,dhe lidhjen ne shikimin e te nesermes.

6-Djaloshi i luleve. Nje krijim qe mund te shikohet ciptazi por dhe mund te futesh pak me ne thellsi te mendimit,varet sic mund ta shikoj syri e cdo njerit,jep trajten, nderthurjen e bashkjeteses se nje mori ndjenjash te perziera,por ne thelb perfaqsone ate ajken e mendimit,qe bashkjetesa ben dashurin dhe selektimin e formes se asaj jetes neper ca "lule" qe mund te perqafojme.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
1969080302.jpg


Thirrja e fundit....kush ka ngel pa votu o sot o kurre :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Prisniii mos e mbyllni, se skam votuar! lol
 

jana80

Super Moderator
ka mbet njeri pa vatuar ketu???
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Vangjelllllllll :)

Ka votu Kitrra e Neve ? :D
50 % njoni +50 % tjetri esht ok nje klik vote ,qe plotesojne timen :)

Na duhen kritika o mjeshter, kritika nga syri i artit
duhet te rritemi nen vezhgimin e atij qe ka lexuar me mijra
horizonti i te cilit eshte i pafund :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ato shkrimet e mia,cope i beje,tashi je urtesu,hic nuk ben kritika :p

Une nuk kritikoj shkrimet se sdi, kritikoj tregimet, ato qe thone psh..pc...une ti dashuri e lumturi...poezi bej per ty :p

Gjerat natyrale skane vend per kritika :)
 
Top