Krijimet e muajit Shkurt 2019

Krijimet e muajit Shkurt 2019


  • Totali i votuesve
    18
  • Poll closed .

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Vajza Detit! Sa me shume krijime te bukura! :)
 

jana80

Super Moderator
Vajza e detit krijimi jot ishte shume po shume i bukur, thjeshtesi dhe ndjenje, embelsi dhe rrjedheshmeri...lexohej me nje fryme dhe la shije te embel.. ishte kenaqesi te lexoja ..
brava!

suksese te gjithe pjesemarreseve e faleminderit qe na krijoni mundesine te lexojme dicka artistike, dicka qe frymezon secilin nga ne.
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Faleminderit Zambaku Passion Soulmind

jana80 te falenderoj per fjalet e bukura....me vjen mire...ndihem mire qe kam percjell kete ndjesi tek ty...dhe tek ata qe me lexuan...:)


edhe kur shkruan perdor trepikshin... :)
nuk e di ne e njeh eshte nje shkrimtare alda merini e ka karakteristike kete trepikshin.... me percjell pjekurine saj ne shkrim

Faleminderit Jana realisht se di se si lindi ky trepikshi im...por keshtu kam shkruar gjithmone....dhe nuk e mendoj dot dmth te mos i perdor...ndonse per shumicen mund te duken lodhese...

pooo sigurisht e njoh Alda Merinin dhe i adhuroj shkrimet e saj...

faleminderit te gjitheve per urimet!!...
 
Redaktimi i fundit:
Top