Krijimet e muajit Shkurt 2020

Krijimet e muajit Shkurt 2020


  • Totali i votuesve
    37
  • Poll closed .

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Jo jo beju gati per marsin ,se franku ate melodi njeh lol
Po ta dinte mami frankut cdo bente thoj lol
Ky ti kput telat e trurit te vogel mi , ishalla perjetoj donje emocion keto kohe dhe germat vuu . 🤣
 

Desa

Felix - Culpa
5. “E mban mend?!”
Letersi perverse, e ndyre, ama shume kekthi lol
Dora e kamuflazhit kjo.
E "veshur", e "zhveshur", pastaj e veshur prape! Ndaje mendjen lol
Bukur, ky eshte nga ato krijime qe ne ditet me shi dhe bubullima, me perden mbyllur te ben te "fluturosh larg"!
Mund te titullohej edhe "Çdo here si hera e pare" :p7. Momente në kohë
Kemi nje dore te re ne forum? Hemm!
Bukur, me pelqen.
Kjo eshte nga ato krijime qe lexohen para oxhakut me nje gote vere ne dore.
Pak me hile sepse ke perzier ne nje krijim nje qe iken e nje qe vjen ose eshte. lol
Mund te titullohej edhe: "Ike ti?! Me plasi, kam tjetrin/en"! :p


Suksese te gjitheve dhe mos harroni, kto jane mendimet e mia pa dashur te ofendoj askend dhe penen e tij.
Mes 1, 5 dhe 7 Une do votoj 1.


Këndvështrim interesant por jo larg të vërtetës 😁
Ri titullimi do e kthente në satirë. Më inspirove për krijim të ri 😉

p.s. së paku dyshove se mund të jetë një dorë e re 😁
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Këndvështrim interesant por jo larg të vërtetës 😁
Ri titullimi do e kthente në satirë. Më inspirove për krijim të ri 😉

p.s. së paku dyshove se mund të jetë një dorë e re 😁
Sa paske duruar pa ma thene.😂😂😂
Ta shtofte zoti inatin 😁
 

Didi

C'est la vie.
Urime Mon, herës tjetër çik më shkurt se na vdiqe. :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Shume urime Moni!❤
Urime te gjitheve

p.s.Ivy hera pare ne konkurs? Suksese me tutje! :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ne premtime qe nuk mbahen ahah. Une sdo marre pjese, sepse kam vendosur te mos shkruaj me. Shkrova pak me 14, e gjujta, tash ma sbesoj qe shkruj. A kshtu festojme per suksese :p
Ok ik vdis tani!
 
Top