Krijimet e muajit Shkurt..!

Krijimet e muajit Shkurt..!


  • Totali i votuesve
    21
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Krijimet e muajit Shkurt..!

Urime soul suksese:hug:
 

Aki

misfit
Titulli: Krijimet e muajit Shkurt..!

Faleminderit shume. Eshte gjithmone kenaqesi ta ndaj krijimtarine time me ju! :)


Urime Soulmind :)

Une e di pse nuk shkruan ti, ke frike se pastaj te marrin direkt nga Hollywood per skenar e fiton oscar, e ti je aq zemermire sa qe nuk do ti vesh te tjeret nen hijen tende.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Krijimet e muajit Shkurt..!

Une e di pse nuk shkruan ti, ke frike se pastaj te marrin direkt nga Hollywood per skenar e fiton oscar, e ti je aq zemermire sa qe nuk do ti vesh te tjeret nen hijen tende.

Si gjithmone, e sakte! :)

Duhet te hane edhe te tjeret Pesti. Gjynah.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Krijimet e muajit Shkurt..!

Ju faleminderit!
Kete proze(ne mund ta quaj) apo thjesht copez e kam shkruar para disa kohesh , dhe ja kam pas dedikuar 100% vetes time. Gezohem qe ju ka pelqyer dhe juve! :)
Urime dhe anetareve te tjere qe na percollen emocione nder rrjeshta!
:)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Krijimet e muajit Shkurt..!

Soulhun,Urime. :*
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Krijimet e muajit Shkurt..!

Urime Soul - edhe une u dashurova direkt me titullin e saj, & me tej :)

Urime edhe Nicktjeter , se 5-sa ishte another of my favour - gershetimi Sexual & Fiery :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top