• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)


 • Totali i votuesve
  19
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Pershendetje te nderuar antare..:)
Ja ku po rilexohemi perseri,per tu njohur me autoret perkates te vargjeve tona latrare.

Krijimi fitues per muajin Shtator shpallet krijimi NR- 2-اdo mëngjes--antares: Levina.

Te jini mire te gjithe!!
Nje talente e re. Keta me pelqejne mua :buqete::lulet:
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Per krijimin tim meqe bente MUUUU qe nuk vlente asgje ama Ismuca me nderoi.
Si mund te te falenderoj o sy i artit?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Waa levinaa. Bravooo.
Na sill sa me shume shkrime :)
MDuket mua apo vec un e kam ngatarru ate shpirterisht e shveshur me Nick. Haha.
Ndersa per 2 shin kam.mendu se esht monique.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Waa levinaa. Bravooo.
Na sill sa me shume shkrime :)
MDuket mua apo vec un e kam ngatarru ate shpirterisht e shveshur me Nick. Haha.
Ndersa per 2 shin kam.mendu se esht monique.
A do thot ti paske votu vetem per ate arsyje ,apo nuk e ke votu fare ket krijim?:cekic:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

A do thot ti paske votu vetem per ate arsyje ,apo nuk e ke votu fare ket krijim?:cekic:
Jo jo. Une kam votu perher krijimin. Tkeq qene kujt doje :) Gjthss ti komplimente per shkrimin. I bukur sh dhe i yti :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Jo jo. Une kam votu perher krijimin. Tkeq qene kujt doje :) Gjthss ti komplimente per shkrimin. I bukur sh dhe i yti :)
KJo tregon se ne kurr nuk merremi me korrupcion edhe pse jemi mike :cunikis: p.s merrni shembell tjert lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

Levina Urime e sukses ne te ardhmen.... Uroj te na sjelleshe cdo her shkrime po aqe nostalgjike
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Krijimet e muajit Shtator jane keto: (Votoni)

A do thot ti paske votu vetem per ate arsyje ,apo nuk e ke votu fare ket krijim?:cekic:
Jo mi Arf jo mendoj se i ka ndodhur flash-back ngaqe kam pas hapur nje teme
pak a sh me nje titulln te atille.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top