• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)


 • Totali i votuesve
  15
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Ajo qe ka rendesi:Tema u gjallerua. Ky ishte qellimi i lobimit te votes. :)

GJthss, Votoni Votoni Votoni :p

Nevi: Deshira radhes te coj tera shkrimet ne balotazh e ne fund te fitoj e fundit qe kam votu vet :p
 
Last edited:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Hmmm per mua krijuesi eshte munduar te nxjerre dicka ne drite
eshte munduar te krijoje ca metafore
eshte munduar te krijoje ca krahasime
e gjitha mbetet nje ''eshte munduar''
Dakordohem plotesisht ne kete rast!
 

Hartini

Well known member
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Votova te paren . Me pelqeu shume . I shte origjinal dhe i pasur me figura letrare , por dhe me kuptim .
I gjashti me pelqeu me pak , por pash qe ishte i pari .
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Cu be cndodhi ku vajti medalja kesaj rradhe?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Pershendetje ja ku erdhem ne fund te muajit,erdhi dhe momenti te njihemi me krijimet tona per muajin Tetor.

Krijimi fitues shpallet krijimi: Gjurme te heshtura - Nevertiti.Krijimet pjesemarrese jane si me poshte.

1- Duart e vjeshtes mbi qershi - Jana80

2-Vargje te lira!-Soulmind

3-Vjeshta ne zemren time?!? - kitrra123

4-I bukur vendi im -Arfenilla

5-Kohe geshtenjash - nicktjeter

6-Gjurme te trishta..-Nevertiti


Keto ishin krijimet per kete muaji.
Ju faleminderit perzemersisht,per dergimet tuaja,komentet dhe opinionet.


Sa per fillim,po le lajemrimin e temes per Nentorin:

Nentori yne
Nentor- Shko dallendyshe vs Teme e lire. Shko dallendyshe eshte nje poezi e Filip Shirokes qe sa here e lexon te mbush
me nje mall per atdheun, nje mallengjim eshte aq e arrire me ato pak fjale te varfera te dialektit qe ai ka perdorur ka bere nje kryeveper
Ju cf jeni ne gjendje te beni per atdheun tuaj? Pershkruani vendlindjen tuaj.


Bashke do rishkruhemi perseri tek tema e lajmerimeve.Per t"iu kujtuar temen per muaijn Nentor si dhe datat e pranimit.

Kalofshi mire !!
 
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

dua te votoj 6 edhe pse se lexova.
wow , respekt kush ka pas nerva te shkruaj kaq gjate !
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Jana je me verte sh e mire ne shkrim:)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

nicktjeter flm jeni me mire juve ju pergezoj te gjitheve e falenderoj votuesit e poezis time si edhe te gjithe krijimeve.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Nevi urime zmr. Ke nje ndjeshmeri te tejskajshme.


Jana mire se erdhe me grupin e letersise :).Suksese te metejshme.

Urime dhe ju tjerve po jemi ber si tshpis spo ju lavdrojme cdo muaj :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Flm Soulina :).
Kiterr ajt se kemi muajit e tjere perpara hahahahaha.
Do me fitoni ti e Nick patjeter mua.

Suksese te gjitheve,cdo varg ne kete konkurs per mua eshte kenaqsi e vecante.
 

Hartini

Well known member
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Neve , kur kritikova krijimin tend nok e dija qe eshte i joti , prandaj sorry !!!
Tani qe e mora vesh qe eshte i joti po vazhdoi me kritiken .

Ke nje problem me shenjat e piksimit . Shpesh here , aty ku duhet pike , ti ve presje , dhe anasjelltas .
Detajet e mbytin aq shume tregimin , saqe ne fund nuk arrijm ti japim nje kuptim .
Ajo qesja me byrek qe mbaje ne dore ma banalizoi as shume shkrimin , saqe nuk votoja dot per te .
E megjithate , krijimi jot fitoi .
 

Fly

Larguar
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Un them te bejme gare goca vs cuna :p

Te shohim si do dalim :D
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Neve , kur kritikova krijimin tend nok e dija qe eshte i joti , prandaj sorry !!!
Tani qe e mora vesh qe eshte i joti po vazhdoi me kritiken .

Ke nje problem me shenjat e piksimit . Shpesh here , aty ku duhet pike , ti ve presje , dhe anasjelltas .
Detajet e mbytin aq shume tregimin , saqe ne fund nuk arrijm ti japim nje kuptim .
Ajo qesja me byrek qe mbaje ne dore ma banalizoi as shume shkrimin , saqe nuk votoja dot per te .
E megjithate , krijimi jot fitoi .
Për shenjat e pikësimit as ti nuk qenke mirë :p.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Neve , kur kritikova krijimin tend nok e dija qe eshte i joti , prandaj sorry !!!
Tani qe e mora vesh qe eshte i joti po vazhdoi me kritiken .

Ke nje problem me shenjat e piksimit . Shpesh here , aty ku duhet pike , ti ve presje , dhe anasjelltas .
Detajet e mbytin aq shume tregimin , saqe ne fund nuk arrijm ti japim nje kuptim .
Ajo qesja me byrek qe mbaje ne dore ma banalizoi as shume shkrimin , saqe nuk votoja dot per te .
E megjithate , krijimi jot fitoi .
Hartin ,copezat e krijimeve jane si puna e shijeve,te ndryshme ne persona te ndryshem.
Per ty byreku te banalizon krijimin kur e lexon,per mua ka qene spontaniteti i momentit te krijimit.
Pavarsishte qe une nuk jam nje "shkrimtare" (shkruaj krejte per shtate pale qefe te mija, kur me kap 5 minutshi im i frymzimit)dhe as ti nje kritik letrar(me sa di une),perseri ky konkursi kete te mire ka shprehjen e asaj qe mendon gjithesecili.
Une kam nje parim,ato qe i pjell nga shpirti i pjell nga dashuria ime,dhe i dua shume.
Dhe ne kete krijim pavarsishte cfare ai percjell tek te tjeret,per mua ngelet copez dashurie.


Dua te ndalem pak tek ajo pjesa qe kam bere me te kuqe ku ti cilson qe krijimi im fitoi.

Dua te bej nje sqarim per ty dhe per ndjeksit e konkursit me kete rast.
Ne fak nuk doja as une te fitonte,per arsyen e thjeshte sepse une e drejtoj kete konkurs.
Une kam vendosur kete vit krijime te mijat per arsyen te kete pak me shume krijime.
Por nga muaji qe vjen,pavarsishte qe do vendosi krijime,nese ndodh ndonjehere te shkoje ne fitim ne vota ,krijimi im do skulifikohet dhe do dali fitues krijim pas-ardhes qe ka me seshumti vota.
Kjo per te pasur transparenc ne votat e antarve. Mos te kete sa eshte e mundur hije dyshimi ndaj transparences se votave.

Flm Hartin per kritikat e tua,shenjat e piksimit, brenda mundesive do jem ne permirsim e siper,me aq sa do arrije.
Kalofshi mire!!
 

Fly

Larguar
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Po keshtu ngjashmeri me spinaqin ka po un smar vesh qe te tregoj, un vec te ha di :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top