Kryepeshkop malazez: Boll gënjyem e mashtruam, dëshmoj dhe deklaroj se “Allahu është një“ dhe Muhamedi është i dërguari i tij!

Kryepeshkop malazez: Boll gënjyem e mashtruam, dëshmoj dhe deklaroj se “Allahu është një“ dhe Muhamedi është i dërguari i tij!

Kryepeshkopi i kishes ORTODOKSE malazeze Mihailo thotë se “Allahu“ është një.
Atij të gjithë i lutemi dhe askush nuk mund ta mohojë se Muhammedi është profet! Kjo deklaratë e tij bëji bujë në shtetin malazes ku shumë njerëz thonë qe nuk e kemi pritur një përgjigje kësij nga kryepeshkopi Mihailo. Por ai thotë se kjo është e vërteta edhe duhet ta flasim të vërtetën ja edhe deklarata e tij:
ttps://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=v6WftJYCZOU

F/B
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Hap tv lajme
Hap fv lajme
Hap fb lajme
Hap radion lajme

Gjithmone mbaj me vete nje stilolaps ,e ve ne xhep dhe e mbyll diten duke I thene vetes" Mirudegjofshim ne edicionin e rradhes " ???????
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Dmth kryepeshkopi malazez paska pjerdh nga trute e kokes ose paska dale nga rruga zotit.
 
Top