Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Levina

L.E.V.I.N.A
Ndoshta gjithsecili nga ne,here pas here ,ndodhet larg nga nje vend apo pozicion,ku ne te kaluaren ,ndihej mire....ndaj ku do deshironit te ishit tani,nese do ishte e mundur ?
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ubud-Padi-Villas.jpg
 

Robin

Antarë i Respektuar
Pff, skam asnje pike deshire. Dmth ashtu siç i kisha i kapa i mblodha dhe i futa ne nje sirtar ku u sigurova ti mbyllja mire me çels .

s0129.gif
 
Top