Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
47f01c10e1649c705017eb098d568834.jpg
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Do doja te isha ktu e 10 vite me pas.
Per te pare cfare kam arritur dhe cfare kam humbur.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Fiks ktu ku jam,ne shpi time,duke shijuar kete xhinxher.
Jeta eshte fije emocioni ,e nderkohe qe ne vrapojme pas enderrimeve ajo te vjedh kohen zgjuar,po su tregove e vemendshme.
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Atje ku zemra me rreh
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ahhh ku do doja te isha
Me dike qe me mungon tmerresisht , aq sa edhe kur jam me te ia ndjej mumgesen
Spo flas per krevatin jo.....
 
Top