Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Ne nje shtepi druri ne mes te pishave ne mal ,me nje liqen perpara duke pare malet me debore.E ku tjeter pervec se ne zvicer ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jam aty ku dua, ska me mire se me te dashurit e tu
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ne Mars, planetin e meshkujve me demek ??
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Ne Mars, planetin e meshkujve me demek ??
boji selom t'modh nga ana ime kush t'pysi per mu.
kom njoftje t'modhe shum une anej, biles kom bo nja 4 krushqi por 2 jon prish se ato marsianet ishin rob "Zoti na rujt" me huqe t'ronda shume dhe neve toksoret nuk i kuptojm, s'mirrna vesh kerkuni. ?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
boji selom t'modh nga ana ime kush t'pysi per mu.
kom njoftje t'modhe shum une anej, biles kom bo nja 4 krushqi por 2 jon prish se ato marsianet ishin rob "Zoti na rujt" me huqe t'ronda shume dhe neve toksoret nuk i kuptojm, s'mirrna vesh kerkuni. ?
I bej une ,ja ti marr leje boços se pa ate nuk hedh asnji hap po qish pa ????
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
I bej une ,ja ti marr leje boços se pa ate nuk hedh asnji hap po qish pa ????
ene shiko ktu: Kur t'mbrrijsh ke ajo Fytyra e Madhe ne Mars qe duket qysh knej nga Toka, mos merr Metropolitanen 20, sepse ka shum njerz dhe gjen belane edhe bllokohesh ne trafik! Osht njisoj sikur don me shku ke Kulla Parisit m'kupto apo jo?
Bjeri anash e anash anej kodrave dhe maleve se osht rruge ma e sigurte dhe pa trafik fare.
Ke semafori 3-te pas rrotullames qe bon tek krateri Adams ( 30,91 grade Nord/163,1 grade East/ 90,22km Diameter) vazhdo drejt nja 200 km dhe te nxjerr direkt ke ai Surrati Modh qe duket nga Toka dhe qe t'thash maperpara. ?
Vetem me qene Dull fare nga mendt e kokes me u ngatarru, se osht e lehte shume. ?
 
Top