Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Rri aman se sdi ca i kerkon vetes :p mire je aty ne ngroht e det
Dua te shkri zemra te ngrira moj 😂😂,me jan merzit peshk(a)qenët ,dua te bej dialog me ndonje ari 😂😂😂
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Ndoshta pran prinderve te mi ☺
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Atje ku me ka fluturuar mendja :p
 
Ne plot vende

Kam shum njerez qe dua te perqafoj...
Disa prej tyre me duan
Disa prej tyre sduan tma shofin as hijen
Disa prej tyre i kam lenduar
Disa prej tyre ndoshta jan shtirur
Disa prej tyre sme kan kuptuar
Disa prej tyre sme kan dashur kurre

Por prap si prap, do doja ti perqafoja per 30 sekonda. Nje e nga nje... sepse eshte e vetmja menyre qe njoh me te cilen komunikoj dhe ndjejn/kuptojne energjine e pafund qe kam brenda meje dhe qe me krijon kaq shum konfuzion.
Prandaj kerkoj vetem emocione pozitive... prandaj dua vetem njerez optimist... prandaj dua dashuri cdo dit.. prandaj perplas kembet sepse dua dua dua dua te shoh buzeqeshje dhe te jem un motivi.
A me ben kjo arrogante dhe egoiste? Normale qe po.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
E ke shume larg nga salloni krevatin ? 🤪
Sikur te ishte aq e thjeshte 🥺
Me duhet, per me pak se nje ore, te vishem, edhe te shkoj tek nje shok qe me ka ftuar. Edhe pse i thoja jam i lodhur terci verci, jam i detyruar te shkoj.
Ka ndezur zgaren, edhe ndonje shishe vere 😬😋
 
Top