• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

DarkLord

SILENT
...mendova se aty laheshim model “fresku”, e mire ja ti blej nje pale tek stacioni i trenit 😬
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Pse nuk te tha boço mbreme?!
Siç duket te ka lene per surprize, sepse ai na u lut mbi nje ore qe ti ruanim dy vende, prandaj e shtyme nisjen per sot kur te zgjohet @elle 😂🤗
@jana80 mos harro rrobat e banjos, dhe kremin kunder diellit nr 50 😬😬
😍😍😍 Lum unë për të sa të mirë që e kam 😍😍😍.Baboo kur ishte nisja ?🤣Te perqafojj🤗🤗🤗🤗
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Aty te ngordhesh ne pune lool
po me ze gjumi ne bythe lool
ngela printo , check, kontabilizo :(

jam gjynaf mi lool

Po mire mi , qime derri
gjithe javen kane punu deri ne 3, sot qe erdha une deri ne 5 lool
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
po me ze gjumi ne bythe lool
ngela printo , check, kontabilizo :(

jam gjynaf mi lool

Po mire mi , qime derri
gjithe javen kane punu deri ne 3, sot qe erdha une deri ne 5 lool

Po imagjinoj veten time diten e pare te punes nese me thone do rrish deri ne 5

canten celin dhe bye bye eha lool
 
Top