Ku gjendet Lipjani?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ku gjendet Lipjani?

Ne Kosove haha ! (Lipjani-Ish Ulpiana Antike)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Ku gjendet Lipjani?

Sakte, skisha ndonje dyshim qe sdoe dije:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ku gjendet Lipjani?

Ne Kosove haha ! (Lipjani-Ish Ulpiana Antike)

Ulpiana Antike ndodhet larg Lipjanit Lover. A e ke vizituar ndonjeher? :gjujpeshk:
 
Redaktimi i fundit:

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Lipjan Eshte nje Qytete i vogle qe ka gjithsje 80 Fshtatare ketu ne kete komune jetoje disa pakica Hashkali,Rome , dhe Magjup,Serb e tjera.
ketu ne kete komune 3 fshtare jetoje serba ne Komune ton.
tung nga Qendrimi asgje tjer skome shtuare.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
ani cfare pyetje: Ku gjendet Lipjani?


ne kambe nisu prej Prishtine, pas 1ore e 30min mberrin aty…... :p
 
Top