Ku gjendet muzeu i pare shqiptar?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Ku gjendet muzeu i pare shqiptar? Dhe ne ca viti eshte hapur?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ku gjendet muzeu i pare shqiptar?

Ne kruje......
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Ku gjendet muzeu i pare shqiptar?

Jo.
...........................
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Ku gjendet muzeu i pare shqiptar?

ne vlore ne 1936
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top