Ku gjendet shpella e Lepenices ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Зngjεll

___________
Ku gjendet e Lepenices ?
 

Зngjεll

___________
Titulli: Ku gjendet e Lepenices ?

Me falni kisha harruar fjalen kyçe :)
Ku gjendet shpella e Lepenices ?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ku gjendet shpella e Lepenices ?

Ne lepenice?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Ku gjendet shpella e Lepenices ?

Ndodhet ne vlore ne fshatin e lepenices dhe eshte nje nga shpellat me te vjetra ne te gjithe europen...
 

Зngjεll

___________
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top