KUJDES GJUHEN

Dasaaa

Antarë i Respektuar
Gjuha e TIGRIT

Është aq e fuqishme sa që kur ze gjahun i ndan lëkurën nga mishi!

Renditet si e dyta në botë pas gjuhës së njeriut e cila ndan burrin nga gruaja, vllain nga vëllai, shokun nga shoku,......KUJDES GJUHEN?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Kujtova se po flisje per shqiperishten. Ke temen e kurioziteteve per kesi gjerash.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Renditet si e dyta në botë pas gjuhës së njeriut

Jam kurioz, kush e beri kete renditje ?

Ndonje statistike apo ...???
 

Frank

Try!
Nona ky eshte chatist, ne chat kshu fillojne dashurite, me kercenime, pastaj kalohet pv, etj etj etj lool
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Vertet duhet kujdes me gjuhen .
Kur nuk ke diçka interesante per te thene ,
me mire mbyll gjuhen ne goje dhe hap vesht .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E lexuar!

E lexuar por jo e vertetuar, apo ka ndonje argument, sepse nuk e shoh si tvertete, dhe kur nuk eshte e vertet apo me argumente, nuk shoh arsye as te diskutohet tek tema Diskutime shoqerore.
 
Top