KUJDES GJUHEN

Dasaaa

Antarë i Respektuar
Gjuha e TIGRIT

Është aq e fuqishme sa që kur ze gjahun i ndan lëkurën nga mishi!

Renditet si e dyta në botë pas gjuhës së njeriut e cila ndan burrin nga gruaja, vllain nga vëllai, shokun nga shoku,......KUJDES GJUHEN?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Gjuha vete ku i dhemb dhembi ? apo qish ishte ajo fjala popudhore(popullore)
 

Dasaaa

Antarë i Respektuar
E lexuar por jo e vertetuar, apo ka ndonje argument, sepse nuk e shoh si tvertete, dhe kur nuk eshte e vertet apo me argumente, nuk shoh arsye as te diskutohet tek tema Diskutime shoqerore.
Po pse kyqesh more??
Hyn komenton dhe pastaj thu sdua te komentoj.
Po ste pelqeu nuk e ke obligim me lan gjurma
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Veq mir ka qen me hjek ate foto,sepaku mos te mendojn qe ke lidhje me islam

Une jam mire, kujdes gjuhen. Kane thene:

"Per nje "ë" qe ti se vë, fjale Isë behet Peace (Piisë)
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Dassaaasssaaaa qetesohu se gjuha ska kocka Po kocken thyen dhe ti e paske cik te gjate .
 

Dasaaa

Antarë i Respektuar
Une jam mire, kujdes gjuhen. Kane thene:

"Per nje "ë" qe ti se vë, fjale Isë behet Peace (Piisë)
Një dietar ka thënë:
Elhamdulilah që jam bër Musliman pa i njohur muslimanët.

Vërtet kjo thënje vlen shumë
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Një dietar ka thënë:
Elhamdulilah që jam bër Musliman pa i njohur muslimanët.

Vërtet kjo thënje vlen shumë

Shiko njeriun me provojë

Paska qene nforum ai dijetari, tka pa qa ke shkru. Kujdes gjuhen

"e lexuar"
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Moter une per gjuhen flisja.
Motra un ju pergjigja sinqerisht ne postimin tim te pare ai mkemb perpjete.
ndaj ja Thash ate .

Po a isha un qe ju Thash njehere tek nje teme sikur te hapnim nje teme per gjuhen?
kte tendence kisha asnje negative.
 
Top