Kujt nga Forumit do i jepnit shpulla ose dajak?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Do filloja nga vetja

Kshu kot per qef lol
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Po me unazen e martesen vjen e perdridhesh para meje? Cik turp nga vetja ste vjen?
Ik ha nje donuts te jesh i lumtur e mua mos me shqetso lool
Unazen e mbaj per qejf qe me mendu tjerat qe dikush me don lool
 

Hope

◕‿◕
Vetes dhe mos pyetni pse ?
Ka dhe dite ku te gjitha vene ters e mbrapc e vetja sdo te levizi nga vendi te avancoj.
Be kind with yourself! Perqafoje veten, edhe jepi nje pushim se su be qameti! Shkolla, puna te gjitha kalojne. Ama mardhenja me veten tende eshte baza qe gjithcka te avancoj ne harmoni!
Sooo love yourself:*

1608035680994.png
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Edhe ti? Qenke nje mendim me @Desa!
Me duket se duhet te hap konsultim mbeshtjetjesh shpirterore ne forum :p

Tani e lexova ???
E din ajo qe me siguri do kem ndonje ashendent andej nga peshqit se ska mundesi tjeter ahahahahahah shum koincidenca ktu?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top