• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kuka: Në shtetin e Spanjës dy herë u njoftuan me shtetin tonë të ri

legjenda

Tetova
Driton Kuka është ndarë shumë i kënaqur me xhudistet e tij, Distria Krasniqi e Nora Gjakova, të cilat rrëmbyen të artat në Lojërat Mesdhetare në Tarragona të Spanjës.

Nora Gjakova, në 57 kilogramë, mposhti në finale me Ippon italianen, Miriam Boi.Kurse edhe Krasniqi fitoi në finale ndaj italianes, Odette Giuffrida.

Këto medalje ishin të parat për Kosovën në Lojërat Mesdhetare, dhe ky sukses e bën krenar trajnerin e tyre Driton Kuka, i cili ka shkruar në Facebook se në Spanjë sot dy herë u njoftuan me shtetin e ri të Kosovës.

“Dy të Arta. Lojërat Mesdhetare, Disi e Nora na bënë krenarë. Në shtetin e Spanjës dy herë u njoftuan me shtetin tonë të ri”, ka shkruar Kuka, i cili ka postuar edhe një foto me dy xhudistet e tij.
http://www.fmimages.org
 
Top