Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

E3

Anëtar i Nderuar
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

po kur dalin barazim marrin nga 1 pike secila skauder
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Argentina - Korea Republic 1
Greece - Nigeria 2
France - Mexico 1
Neser gjermanet kunder serbeve do te fitojne me 2-0 ose 3-1
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

me rezultatet qe kan dal ne fazen e pare, me mire mos hidhni me baste LOL LOL LOL
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Argentina - Korea Republic 3+
Greece - Nigeria 0-2
France - Mexico x2
Gjermani - Serbi 3+
Slloveni - SHBA X2
Angli - Algjeri 1-1
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Sa gjynah po me vjen per Francen ...........
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

zvicrra me koeficientin 9 apo 10 mposhti spanjen me 1.20
serbet me 7 apo 8 fituan kunder gjermaneve qe kishin 1.30
ok nje befasi mund te ndodh por te ndodhin dy te tilla rresht mu ne kete menyre ( spanje 0 - 1 zvicerr, gjermani 0 - 1 serbi ) per mua eshte nje gje e pamundur
ky botror duhet te quhet bastorja 2010 jo afrika 2010
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

un kam filluar te dyshoj se ne stadjumet e reja,,,po montohen disa teknollogji ku me an te se cilave,,mund te komandosh nga nje llozh e fshehur te gjitha skuadrat,,dhe te gjith rrjedhen e kamjonatit,,,sipas interesave bastore.
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

brazilin dhe spanjen
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

ITALI - ZELANDA E RE 1:1 :ciaoo:
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Forzaaaaaaaaaaaaaaaaa Italiaaaaaaaaaaaa

Do ti mbysim Sllovaket :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Forzaaaaaaaaaaaaaaaaa Italiaaaaaaaaaaaa

Do ti mbysim Sllovaket :D

edi sa u kushtoje ndeshja??? LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL mos ti kishit paguar ua tregonte sllovakia mbytjen LOL
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

forzaaaaaaaaaaaaaaaaa italiaaaaaaaaaaaa

do ti mbysim sllovaket :d
e shikoj nje cik si te veshtire sepse e kane ngrene nje...si thua????

---------- Post added at 16:41 ---------- Previous post was at 16:39 ----------

ME SA DUKET bOSSI NUK KA PAGUAR AQ SA DUHET....................
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

pipinot po bejne gati valixhet ..... Dhe per kete po i ndihmon Sllovakia buahahahahahahahahahahaha
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

omg skandal,,skam fjal

---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

nejse o ppl mos u gzoni para kohe ,,do shohim edhe pjesen e dyte ;)
 

E3

Anëtar i Nderuar
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

i bashkangjitem idese se takut
ajsi ngushellimet e mia
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Buahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahah

vittekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Hartini ,Ajsi , Ida dhe kush tjeter eshte me breshkaxhinjte mos beni ndonje te pabere .... Jeta vazhdon dhe pas turpit qe quhet kombetarja Italiane buahahahahahahahahahahahahahahahahah
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Vvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttt
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Treeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

Largoni femijet nga televizori se po shikojme pornooooooooooooooooooooooooooooooooooo buahahahahahahahahahahahahahahahaha

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

HARD SLOVAK SEX buahahahahahahahahahahahahahahahaha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Shpresojme ne barazim. Forca Italiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dance::dance::dong::dong:
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

mo skuader legene se sllovakia sme kishin zon syte

Italia tduaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 4everrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

---------- Post added at 17:54 ---------- Previous post was at 17:53 ----------

shi si na vonojn lojen kto
 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

va fan culoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

hard tlutem shum mos fol hic
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Senti che puzza scappano anche i cani
stanno arrivando gli Italiani
o colerosi, terremotati,
con il sapone non vi siete mai lavati.....

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

1. Paraguay3 1 2 0 3 1 2 5
2. Slovakia3 1 1 1 4 5 -1 4
3. New Zealand3 0 3 0 2 2 0 3
4. Italy3 0 2 1 4 5 -1 2

Turpe, deshperim, turp
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Shakaxhinj te medhenj jeni..te pakten pranojeni qe ishte loja me emocinuese deri me sot ...

As gjermania se ka te gjate jo..
p.s.Hard ato fishekzjarret do ti hedh kur te munde anglia gjermanine meqe duhet te pres edhe 4 vite qe te fitoje prape italia :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Italian nicht normal LOL LOL LOL
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Ka noinji nji qe eshte per nei bast ktu...
 
Top