Kur jeni te trishtuar, cfare beni?

sofia

Antarë i Respektuar
Fatkeqesisht me pushtojne njekohesisht ndjenja te tjera egoiste si xhelozia, inati, frika. Me mblidhet nje lemsh ne fyt qe nuk shkaterrohet edhe nga shperthimet me te fuqishme te loteve. Pastaj filloj te shkruaj dokumente qe i ruaj me password dhe u vendos kode qe muaj me vone as i mbaj mend.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Agapi mou esi.. le te plase dynjaja nga zilia?
Vetem ty te dua... por edhe detyrimet javore me duhet ti mbyll?
@Ledia kam detyrim ligjor ta respektoj deri ne fund te javes?
Agapi mouu sa i pervjegjshem je.
Psixi mou esu. ???.
Ne duart e tushes some @Ledia te le me lezet.
Happy Birthday GIF

Ahahaha
 

Royals

Anagapesis
Tek tema e trishtimit e gjetet juve?
Cpaskeni qene… ?
 
Top