Kur jeni te trishtuar, cfare beni?

Nje embelsire
Nje serial te netflix
Dhe naten e mire.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Asgje. Askush nuk e kupton e kaloj me buzeqeshje ne sy te tjereve.kur vjen mbremja bej bashkbisedim me jastekun
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Zihem,rrihem,shtrihem,shkrihem
 
Zihem,rrihem,shtrihem,shkrihem
Hec mi ktu
Se na u shkri akullorja n'dor
Excited Ice Cream GIF
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Hic o, rri shikoj tavanin... po pashe ndonji mushkonje e gjuaj me kanatjere?
eh ohh pukuuu,agapi mouuu. :love::love::love:
a bere per uji te ftohte ndonje? ahahahah
dhe une i zhdepp kur shoh brenda ndonje hahahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E mas me qetesi se deri ku i shkon mendja te shkoje trishtimit. :p
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nji ishte agapi , me vinte te veshi edhe ngjitej ne tavan. ?
Kisha 3 dite qe e ruaja.
psixi mou,po ti qenke per tu shpallur heroi i kesaj vere ahahahahahhahahahahaha
Goc e mass @Hope mos ju kunderivi me kundra e shikon?! :p
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ca hero o ma??? Po tallesh ti??? Ai eshte kokrra kriminelit! Si te vrasi nje mishkonje?!! Kane e ato nje shpirt :( dike qe i pret per darke ne shtepi... e skthehen me!!!
@Punk1 agresivi!
Ishte mushkonje e ve... dukej qe ishte e deshperuar ? Thjesht e ndihmova te takonte mushkonjin e saj... kete e vrava para 2 ditesh te dera e banjes???
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ate qe bente babai kur i vodhen gomarin??
 
Kur nuk jam mire vete nuk dua askend afer, me mjafton te eci diku plazh ose natyre e te jem vetem, e me kalon.
Kur nuk jane mire te tjeret mundohem te jem aty per ta e te bej gjithcka qe te ndjehen mire.
Peshk hesapi?
 
Top