Kur jeni te trishtuar, cfare beni?

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Qaj,bertas,behem agresive
Sdu njeri afer vetes se mund ti lendoj me fjale
E paskam nje shoqe.
Por jo vetem... pres te me thon me qetesi dhe butesi : stop.

Aq du un dhe shkrihem.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Behem analitike , zberthej me vetveten cdo fakt ne pikeveshtrimin tim, pastaj mundogem ta veshtroj nga larg ate fakt qe me krijon pakenaqesi... pas analizes, mundohem te gjej nje rrugezgjidhje gjithmone duke u munduar ta llogaris ne 360 grade... e nese nuk gjej zgjidhje kerkoj te gjej paqe me vetveten per te pranuar e bashkejetuar me te .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Zakonisht qetesine e gjej tek praktikimi i fese, pra ne namaz (falje), lexim te Kur'anit (apo ndegjim) etj. Ndodhe qe dal dhe nderroj vend, apo rri ne shtepi, si "Gamer" qe kam qene dhe jam, nje rol te madh qe me ndihmon shpesh te ndihem i qete dhe rehat eshte edhe lojerat kompjuterike, qofshin online apo jo.

Me fjale tjera, varet nga trishtimi, merzia, apo humori jo i mire qe kam, edhe bej ndryshime.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
flej gjume. e kam dore me nje qe me iken pas gjumit. vec po qe ndonje problem i madh
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Udhetimi ilaci me i mire ose e zej veten me aq shume pune sa mos kem kohe te mendoj per merzine.
 
Top