• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur mendoj per ty....

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Kur mendoj per te .....mendoj se nganjehere ne jete smund te kemi gjithcka , duhen sakrifikuar disa gjera per te patur disa te tjera
Kam gjithcka doja , por me ndodh shpesh te bie nen peshen e dyshimeve ....pyetjeve pa pergjigje
po sikur..,,, dhe zoti di sa me ka marre malli :(
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
........shkrihem si nje cokollat e ngrohte siper trupit tend. :))
 

Tripol

Dhe vjen nje dite..
Kur mendoj per te .....mendoj se nganjehere ne jete smund te kemi gjithcka , duhen sakrifikuar disa gjera per te patur disa te tjera
Kam gjithcka doja , por me ndodh shpesh te bie nen peshen e dyshimeve ....pyetjeve pa pergjigje
po sikur..,,, dhe zoti di sa me ka marre malli :(
kushedi sa e ke patur temperaturen ne ato momente;)
 

Baboon

F**k that .......!
Më vijnë ndërmend ca fjalë me long qershie....
 
Top