• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur mendoj per ty....

NGU

Wild child full of grace 💫
Direkt mkap uria, ushqim, ushqim je🤣
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Them: Pse ta beri surratin zoti sic ke shpirtin...? lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
me dridhen leqet e kembeve... lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Se cme mblidhet i lemsh kudo lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kjo skuptoj eshte per antarin siper apo si 🤔
Per mu eshte, shprehu mos tvjen marre lol jk

Sa per temen:

Kur mendoj per ty, e kuptoj qe nje pjese e shpirtit tim nuk eshte prezente ne trupin tim.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Kur mendoj per ty,kujtohem se koha eshte matesi me i mire i gjithckaje;dashurise,respektit,kenaqsise......
 
Top