• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur mendoj per ty....

NGU

Wild child full of grace 💫
Po pres dhe komentin e Zhigos!
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Lene se mpaska dhene love🤩
 

NGU

Wild child full of grace 💫
un e bona tatuazh, ti thu pergjigje :p

qe te kuptohemi, e kam modifiku ate pjesen ku perfshihet dhe ai mashtrusi, e kam shkrujt si kam dash vet :lol:
Hahahaha ja neser do t sjell nje gje pr ty. Po harrova ma kujto, se mendje i thuhet jo pr gje:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur mendoj per ty, penda me thahet e caji me ftohet
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Kur mendoj per ty .....
Do doja te dija, te kujtohem ndonjehere ? Te merr malli per mua?
Per te qeshurat e mia? per puthjet e mia? per aromen time? per prekjet?
Per zerin tim? Per shikimin tim te perhumbur ne tendin?

Edhe mua per veten me ka marre malli shume......
 
Top