• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur mendoj per ty....

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Kur mendoj per ty shpirti me dridhet.kujtoj ty syte e tu buzeqeshjen tende enderroj perqafimin tend kur mendoj per ty mendja me ngrin
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Kur mendoj per ty me skuqen faqet dhe sme duket me vetja like a monster perpara pasqyres.
 

Lauri

Anunnak
Kur mendoj për ty ❤ @Hera, Toka nën këmbë më dridhet. Mendja dhe zemra më shkon verdadhë 💞💞 ;)
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Kur mendoj per ty ,
Sa kohe pa u pare? Sa vite larg ...dy jete larg...
Perse sa here shpirti im trazohet ,ne mendje me vjen ti?
Mos valle vetem te ti shoh forcen time?
Ne fakt ti je forca ime, sepse kur te humba ty mendoja se me vehte me more e mua.
Nje e vdekur mes te gjalleve ...me quante dikush!
Por une mesova te jetoja me ty e per ty!
 

NGU

Wild child full of grace 💫
I harroj t’gjitha gjerat qe kane lidhje me merzitjen.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Kur mendoj ty .....sikur dhe syte te jene me lot ndricojne nga imazhi yt ... sikur buzeqeshja te me kete humbur sa mendoj ty behem tjeter njeri qesh si ai femija i vogel ...kur mendoj ty cdo gje behet e kaluar se jetoj vetem per ty e me ty ...kur mendoj ty emri eshte gdhendur nje here e mire @Lauri im 💞💞💞
 

Mogli

Fju fju
Kur mendoj per ty me rritet niveli i testoteroneve dhe trupi bahet valeee i ngrohte.....temen e semes ne kto kohe virusi vec termometri dhe frika me fik motorrin hahhahahahahha
 

Lauri

Anunnak
Kur mendoj ty .....sikur dhe syte te jene me lot ndricojne nga imazhi yt ... sikur buzeqeshja te me kete humbur sa mendoj ty behem tjeter njeri qesh si ai femija i vogel ...kur mendoj ty cdo gje behet e kaluar se jetoj vetem per ty e me ty ...kur mendoj ty emri eshte gdhendur nje here e mire @Lauri im 💞💞💞
❤ @Hera , nqs më pyet sa herë të mëndoj të them, një. Sepse nuk më ke dalë nga mendja asnjëherë që kur t'kam pa dritën e shpirtit në sytë e tu :love:
Ishalla nuk të shef kush tjetër o shpirti im Hera ❤
Ti Je vetëm e imja mos harro, more vesh ;)
 
Top