• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur mendoj per ty....

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Do kesh celesat e ferrit we te me fusesh se ne parajse boh ......e pa Fe 😂😂😂😂
Po flet me dike qe koh me pare do kishin djeg si shtrigat per magji te zez 😂
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Me vjen direkt ne mendje virusi dhe te harroj😄
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Kur mendoj per ty .....ditet padashje zvogelohen ....behem gri .... kujtoj lojrat tona ....qortimin tend te embel me syte te lodhur nga mosha ....kur te kujtoj ty lotet padashje me dalin dhe syte me shkojne tek fotografia jote ......vendin e ke gjithmone ne zemren time ....por te kujtoj ty BABO 🌹
 

Desa

Temet Nosce
.....nuk mendoj fare.....ndjej..... neveri.....
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Kur mendoj per ty ...... me kap nje mall qe nuk kalon jo :( , thjesht behet me i forte.....................
Vetem edhe njehere do doja te te perqafoja fort , aq fort sa mos te te lija me te shkoje

 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Kur mendoj per ty hy ne tjeter dimension ku mund te jem cfare dua.
 
Top