• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur mendoj per ty....

Desa

Temet Nosce
..... e zë veten të buzëqeshur pa asnjë arsye ❤
 

lovely

Anëtar i ri
me dridhen duart e kembet zig zag buzet me thahen e syte kaperdijne lotet qe qenia jote terthorazi me percjell !!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kuptoj qe je e gjithe qenia ime,perditshmeria ime,shpirti dhe jeta ime. :))
 
  • Dashuri
Reactions: Vie

Lauri

Anunnak
Ju mendoni po emra nuk përdorni 🤔🤪

Unë mendoj vetëm ty @Hera ❤
Të kam shpirt 🤗 e të kam zemër 💞
tenor (2).gif
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Jo une me timen s'mendoj hic, por endrrat e kane fajin lool lool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
I them vetes: Ca ben mi tyryfyck se po zhgenjen veten :p
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Na mori ne qafe ky @Lauri.
Flisja me njeren ne inboks ja nje jave dhe muhabeti po na hecte xham fare. Do ti qe nje dite i shkruaj "Miremengjesi" e ma le seen. Mbas 40 e ca pikepyetjeve me tha "Mu zhduk, lidhja virtuale me ty sme dhuron asnje emocion. Ca jane keto mengjese bosh, pa dedikime. Si nuk je icik romantik,leqe ca romantiku them une nga do behesh romantik ti ne fushat me shalqi te Çermës. Mos me shkruaj me!"
 

Lauri

Anunnak
Na mori ne qafe ky @Lauri.
Flisja me njeren ne inboks ja nje jave dhe muhabeti po na hecte xham fare. Do ti qe nje dite i shkruaj "Miremengjesi" e ma le seen. Mbas 40 e ca pikepyetjeve me tha "Mu zhduk, lidhja virtuale me ty sme dhuron asnje emocion. Ca jane keto mengjese bosh, pa dedikime. Si nuk je icik romantik,leqe ca romantiku them une nga do behesh romantik ti ne fushat me shalqi te Çermës. Mos me shkruaj me!"
Prit thuaj sa të mbaroj fushata e shalqinit dhe do të kushtoj më shumë kujdes nga shtatori e pas. 🤪😂
Ps. Të la @NGU 🤔 apo gjete dike tjetër 🤪
 
Top