Kur mendoj per ty..........

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Une o Moni jom me t'vjetren , "Byrekun qe se haj une le te digjet" , thjesht per kulture pyta

Pse mos jam gjo shpi kulture une qe te te kulturoj tyja... :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kur mendoj per ty..........

...mshtohet malli! ( :
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kur mendoj per ty..........

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Kur mendoj per ty Tuana , me shtohet oreksi se ben ushqim te mir ti lol

Loool

Cpate mi me ato ''aaa'' e tej zgjatura? :D

Haha,veq te buka te rri menja..:p

-Kur mendoj per ty ,me kujtohet msiti lolP.s Me duket o ti o un e kemi kuptu keq temen :p
 
Redaktimi i fundit:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Loool

Cpate mi me ato ''aaa'' e tej zgjatura? :D

Haha,vet te buka te rri menjda..:p

-Kur mendoj per ty ,me kutohet msiti lolP.s Me duket o ti o un e kemi kuptu keq temen :p

Tema nuk percakton se ke duhet ta kujtoj ..un kam drejt te mendoj per ty dhe per ke dua tjeter...:uff:

ee ato aaa te zgjatura me shtyn te mendoj se per ke mendon tuana :uff:

kur mendoj per Ty them se jam me fat un.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Tema nuk percakton se ke duhet ta kujtoj ..un kam drejt te mendoj per ty dhe per ke dua tjeter...:uff:

ee ato aaa te zgjatura me shtyn te mendoj se per ke mendon tuana :uff:

kur mendoj per Ty them se jam me fat un.


Aha..vazhdo mendimin ti lool

Ahh ke nuk mund ti dishe te gjitha mi,pse je kaq kurreshtare e :p
Ne teme:- ...me ben te buzeqesh.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Kur mendoj per ty..........

large.jpg
 

London

carpe diem
Titulli: Kur mendoj per ty..........

......gjumi sna zen troq
 

sensuu

sweet
Titulli: Kur mendoj per ty..........

kur mendoj per ty...them na u shtu dhe nje hall :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Te jete mire,shendosh te na ecin gjerat dhe gjithmone te bashkuar ne krahet e njeri-tjetrit.
me duket po plakem :p
 

ZHIGO

...
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Nev,,

kët ta dedidoj posaçerisht ty ,, kur mendova aq shum per ty me ran flokët ne tok ,,

forcohem ta ndaloj veten per kete...i dua kto dy qime vetlla qe mkan njel :p

shpresoj ta kapesh ,, :*
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per ty ....mendoj dhe kuptoj se pavaresisht cdo gjeje je ende aty...qendra e vemendjes sime!
 

sensuu

sweet
Titulli: Kur mendoj per ty..........

kur mendoj...me kap nje dhimbje e forte koke
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Ja ke friken eeee
Pestiiiii ec ktu bojme i teori konspiracioni kunder Abis
C'tu desh te shfaqeshe a lummadh ...ne ku te ndukim e te kpusim lol

Kur mendoj per Lisen them ....a e di ajo c'ben ti ketej lol
 

Abisi

offline✌
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Moj se ty ta shfaqa jo gjith dynjas :p
Shtttt pusho,se jam klandestin ketej :p :p
Thuaj edhe aki,te mos flasi :D
 

Aki

misfit
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per Abis me duket si gjysme, sikur i mungon nje gje :p

p.s. Kur mendoni per mua, vij me telepati une :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per Pestin them - zot sa ke vujt tu lexu shpirt e zemer lol lol
 

Aki

misfit
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per koherat qe i lexoja perjetoja torture te brendshme, thoja God is this hell :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Hahahaha me lot
Abis shaka shaka ....mungon ay i poshtri misterous pa te shihte Pesti si do plaste , mu si fishkezjarre lol
 

Aki

misfit
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per Abis me vjen ti them, kur jane te embla pse ik si klandestin :p
 
Top