Kur një Burrë dashuron një Grua?

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

Kam degjuar nje shokun tim duke thene:
Gruaja ideale per nje mashkull duhet te jete: Nene per Femije.. Amvise per Shtepi.. dhe Femer per Dashuri!!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

Per bese une kujtoja se femrat kane me shume kerkesa por ja qe me sa shof shume varfer e kan pershkruar gocat. ::cool::::cool::Sikur te gjitha jane ne nje ze: Dua burre qe me ploteson cdo deshire :jo::jo::jo: Degjoni plakun ju! A nuk do ju dukej si teepr budalla dhe qyqare nje burre i tille :chh:chh per bese edhe graria e lagjes do ua rrihte cdo dite nje burre te tille. A nuk do ishte fyese nese ju vije burri i percyrravur ngase ua kan rrahe graria e lagjes?????? :druprapanice::druprapanice::druprapanice::druprapanice: Hajde goca hajde pak kreativitet. Do deshiroja se se si e paramendoni nje burre te dashuruar. He na thoni e pastaj ne do behemi te tille ;)
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

Per bese une kujtoja se femrat kane me shume kerkesa por ja qe me sa shof shume varfer e kan pershkruar gocat. ::cool::::cool::Sikur te gjitha jane ne nje ze: Dua burre qe me ploteson cdo deshire :jo::jo::jo: Degjoni plakun ju! A nuk do ju dukej si teepr budalla dhe qyqare nje burre i tille :chh:chh per bese edhe graria e lagjes do ua rrihte cdo dite nje burre te tille. A nuk do ishte fyese nese ju vije burri i percyrravur ngase ua kan rrahe graria e lagjes?????? :druprapanice::druprapanice::druprapanice::druprapanice: Hajde goca hajde pak kreativitet. Do deshiroja se se si e paramendoni nje burre te dashuruar. He na thoni e pastaj ne do behemi te tille ;)

hahhaha kitrra 123 nuk ka burre qe ploteson cdo deshire... edhe po te kishte nuk do ishte interesante :p

Nje burre i dashuruar duhet:

1. ta respektoje nje femer..
2. mos e nençmoje para te tjereve..
3. te dije ta beje te lumtur..
4. ditelindjet.. pervjetoret mos i harroj...
5. ti dhuroje lule ( trendafila te kuq :p )
6. te mos i harroje udhetimet.. te pakten 1 her ne vjet..
7. ti merrni vendimet vete.. mos i degjoni te tjeret.. si psh mamane :p
8. te pakten 1 her te gatuani per te..
9. ne mbremje kur te vije ne shpi mos "dalldiset" para tv ose pc.. por te perkujdeset per te.. femrave ju pelqejne ledhatimet, prekjet...
10. te dini se si ta kenaqni ne krevat...

kaq me erdhen ne mendje... me siguri do me kujtohet dhe dicka tjeter me vone :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

hahhaha kitrra 123 nuk ka burre qe ploteson cdo deshire... edhe po te kishte nuk do ishte interesante :p

Nje burre i dashuruar duhet:

1. ta respektoje nje femer..
2. mos e nençmoje para te tjereve..
3. te dije ta beje te lumtur..
4. ditelindjet.. pervjetoret mos i harroj...
5. ti dhuroje lule ( trendafila te kuq :p )
6. te mos i harroje udhetimet.. te pakten 1 her ne vjet..
7. ti merrni vendimet vete.. mos i degjoni te tjeret.. si psh mamane :p
8. te pakten 1 her te gatuani per te..
9. ne mbremje kur te vije ne shpi mos "dalldiset" para tv ose pc.. por te perkujdeset per te.. femrave ju pelqejne ledhatimet, prekjet...
10. te dini se si ta kenaqni ne krevat...

kaq me erdhen ne mendje... me siguri do me kujtohet dhe dicka tjeter me vone :p

Per kaq pak vuani ju femrat???? Une pretendoja se femrat duan gjera me te medha se sa bjeshka :peshkim:
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

Nje burre dashuron nje grua....
Kur i thote cdo dite, cdo ore,cdo min,cdo moment qe edo.
Kur e shikon ne sy dhe humbet ne to.
Kur e shtrengon forte ne krahet e tij dhe nuk lejon asgje dhe asnje qe ta lendoje ate.
Kur cdo here qe i mbane doren ,e puth ,kercen me te,i thote te dua sikur te ishte gjithe hera e pare.
Kur nuk lejon qe e perditshmja e jetes te ndikoje ne ate qe ai ndjen per te.
Kur megjithese kane kaluar vite vazhdon akoma ti dergoje lule,ti kerkoje takime.
Kur i ben dhurata qofshin keto te medhaja apo te vogla ska rendesi ,veetm per ti treguar qe e do.
Kur i telefonon pa arsye, thjesht vec per faktin qe do te degjoj zerin e saj.
Kur nuk harron qe edhe ajo ka endrra dhe e ndihmon ate ti realizoje.
Kur nje burre dashuron nje grua kur eshte i gatshem ti jap dhe te beje cdo gje per te.
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

Kur i thote cdo dite, cdo ore,cdo min,cdo moment qe edo.

E tepruar eshte kjo... une per veten time do isha merzitur nga nje mashkull i tille...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

Nje mashkull e do nje grua kur koha e kaluar pa te eshte shekull, kurse koha e kaluar me te sa nje qast!
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

Kur ajo te bej c'do gje per mashkullin e saj :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

Per kaq pak vuani ju femrat???? Une pretendoja se femrat duan gjera me te medha se sa bjeshka :peshkim:

Plakush pse i ngacmon gocat e reja eee,se nuk i kane idete e qarta akoma,duhet zemra apo kuleta lol

Te te pergjigjem une plakush si eshte nje mashkull kur dashuron??:)
E di si kane thene nga anet e mia plakush?Burri eshte cadra e gruas:)Se kane patur per cader shiu as plazhi plakush,e kane patur per tjera gje...Burri qe dashuron eshte ai qe jep mbeshtetje,qe mbron femren jo nga gogoli jo,por jep mbrojtje siguri,eshte i vemendshem ne detaje,sheh nen kembet e gruas rendesi dhe lumturine e saj...Nje mashkull qe dashuron eshte krititues i ashper,le krenarine mashkullore nje ane dhe kerkon edhe falje,nje mashkull qe dashuron nuk ankohet per femren qe ka ne krah,edhe pse ajo ankohe edhe pse ajo shfaq pakenaqesi perkundrazi ka durim ta degjoje...Femra me shume se cdo gje do te degjohet,kjo i jep asaj vleresim...Nje mashkull qe dashuron,ska lekundje,ska dymendjesime,por ka vendoshmeri,i gatshem te marre situaten ne dore e te gjeje zgjidhjen,nje mashkull qe dashuron ska me egoizem,ska posesivitet mashkullor e sdo bente asgje kunder asaj femre,sepse do ishte si ta bente kunder vetes...Nje mashkull qe dashuron di te fale gabimet,e sdi ti permende me,di te ece para...Nje mashkull qe dashuron,nuk mendon me UNE,UNE UNE,por mendon NE...Ky eshte nje mashkull qe dashuron plakush,nje mashkull i vertete,se ata ca paskan shkruar lart e me lart paskan pare shume Gymysh a ca jane keta,duan mashkull me te bute se vetja...Ska gje me te rende kur sheh qe mashkulli qe ben konkurence te forte ne lot e puci puci lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

Ne momentin qe e kutpon se nuk shtyhet vetem ne kervat lol
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Kur një Burrë dashuron një Grua?

burrat dashurojn nboten tjeter, se nkte bot veq tgenjejn e tmashtrojn
 
Nje burre dashuron nje grua kur i thote , une jam mish ti je thua, une jam molle te je ftua, a me do sa te dua?
 
Top