Kur një grua hesht…

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ore nje gje nuk kuptoj me ju meshkujt une ?...Kur flasim ju ndiheni keq,edhe kur heshtim ju prape ndiheni keq...dhe thon pastaj ec e merr vesh femrat ??‍♀️
Ps : Kur nje femer hesht ?? :
Fryhet vjosa, derdhet buna,
skuqet semani dhe drini,
dridhet beu dhe zengjini,
se pas vdekjes ndriti jeta
dhe kudo gjëmon trumbeta.
ngrehuni dhe bjeruni,
korini dhe shtypini,
katundar' e punëtorë,
që nga shkodra gjer në vlorë!??
 

NGU

Wild child full of grace
Do te thote qe ska mbetur me asgje per te thene dhe ajo po largohet.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Hesht se ska ca thot ma. Hesht se sdo te flasi me por do te shikoj ne sy e aty te kuptosh fjalet e heshtjes
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kur ke be gabim...se çfar gabimi ke be, good luck love po e gjete dot! lool
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ne Gjykate:

Gjyqtari: i pandehur akuzoheni per dhune psiqike ndaj bashkeshortes. Nuk i keni folur per 48 ore? Cila eshte arsgeja? :unsure:

Burri: nuk kam dashur te ja nderprese fjalen, zoti gjykates ?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Kur nje grua hesht ta dini se dicka e madhe eshte duke ardhur ...si fillim do keni rrahje te shpejta zemre, pastaj do zbeheni ne fytyre...do ju vijn gjithe ato gjera ne mendje, do ju kap paniku.Here do ju ngrihet , here do ju ulet..per tensionin e kam
Eh pra gezohuni kur neve nuk na mbillet goja ,se maksimumi qe mund te pesoni eshte thjesht nje "çarje koke" e pa dëmshme ??
 
Top