Kur një grua hesht…

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Une hesht edhe kur perballem me njerez te lig e plera
Sepse heshtja eshte ajo qe i masakron :p
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
E kam provuar kete ndjesi..nuk i ngjan pikave te permendura me siper..
Zakonisht jam e heshtur kur meditoj..se ne momente te tjera..duket se i ngjaj nje gjinkalle hahahaha
 

Desa

Felix - Culpa
Kur has në mur, se po të vazhdojë-çan kokën.
Pra nuk është as dorëzim e as se nuk ka çka të thotë më.
Ose thjeshtë, nuk don të flasë.?
 

NevrikjA

Antar i Nderuar
Jam e mendimit se:
Kur nje grua hesht,atehere ruhu sepse heshtja e saj do te thote qe ka nje plan.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kur nje grua hesht dhe ajo heshtje nuk eshte aspak e sikletshme midis te dyve, do te thote qe ka gjetur te duhurin.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pas qetesise gjithnje ka ardhe furtuna. Ky rregull nuk eshte thyer asnjehere.
Prandaj behu gati.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Hesht sepse ka folur me shume sec duhet dhe nuk u kuptuar por u keqkuptua
Kshuqe me mire qepe burbuqen dhe ik fol me murin!
 

WxP

Hidrauliku
Mbi te gjitha eshte tu flejte gjume
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Kur jane te zena duke menduar fjalimin e rradhes. :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Behuni gati t’ju zejn hakat e saja.
 
Top