Kur te jesh merzitur shume...

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Kur jam e merzitur me pelqen te qendroj ne dhomen time, dritat fikur, pa zhurme, qetsiiii absolute, dhe nganjehere ja fus edhe ndonje te qare kur nuk mban kupa :(
 

orkidea

θαλασσα
Re: Kur te jesh merzitur shume...

Kur jame e merzitur shume kufjet ne vesh edhe dale nga te me cojne kembet
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

fishkellej .......kur nuk mundem me ze e bej me mendje :D
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Ha çokollata... :)

Merzia eshte nje ndjenje e keqe, shpesh te kaplon edhe pa e ditur shkakun perse je e merzitur? Ashtu sikur te bren dicka ne shpirt, ndihesh e palumtur, sikur te mungon dicka... Nje vrap, pas vrapit nje dush.. dhe pastaj te kalon :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Une dal ne oborr, marr ndonje vegel pune, ose me lehte, nje thike dhe nje kacavidhe dhe nxjerr barin qe mund te kete dale ne mes pllakezave te oborrit, caj dru, ose marr kositesen dhe e kosis barin...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Kur te jem merzitur shume une zakonisht futem ne forum ngase besoje ne thenjen e plakave: E keqja vetem me te keqen largohet ::kafe::
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Tani postimi i kitrres me hapi edhe nje horizont se si te largoj merzine...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Pelqej te udhtoj vetem ..dhe nuk du te flas me njeri
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Pelqej te udhtoj vetem ..dhe nuk du te flas me njeri

Te udhetosh dmth te shkosh te besh ndonje shetitje apo udhetim ne kuptimin e plote te fjales?

Jo per gje por ja ndodh qe te kap nga casti ne cast merzitja, ne mes te nates, ku do shkosh ne ore te vona?!Personalisht muzika dhe vizatimi jane nje clirim per shpirtin!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Kur te jesh merzitur shume duhet te mendosh qe ka te pakten 1 (edhe pse jane me qindra-miliona) njeri qe eshte me keq se ty nga cdo pikepamje. Edhe pse problemi personal duket gogol dhe me i rendesishmi, perhere duhet te gjendet nje zgjidhje ne nje menyre ose tjetren. Po, mund te ngecim tek vdekja qe eshtee vetmja qe eshte pa zgjidhje, por ne momentin qe "pranuam" te lindim, e dinim qe heret a vone duhet te mbyllim misionin mbi toke.

Cdo njeri merzitet, se eshte me se normale te kesh hypje-zbritje ne jete, por cdo njeri duhet te mesoj te kaloj mbi merzitje pa shkatruar jeten se sdi ti perballoj problemet.
 
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Kur me kap merzitja?
varet,degjoj ndonje MEtal..
ose gatuaj ose iki kercej ne diskoteke lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...


Te udhetosh dmth te shkosh te besh ndonje shetitje apo udhetim ne kuptimin e plote te fjales?

Jo per gje por ja ndodh qe te kap nga casti ne cast merzitja, ne mes te nates, ku do shkosh ne ore te vona?!Personalisht muzika dhe vizatimi jane nje clirim per shpirtin!

Pelqej udhtimet shum. naten fl gjum... merzia nuk ka pse te me kap vetem pse shikoj nje enderr te keqe.:p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Hecni ktu ne forum e shfryhuni, Lol...

Flini gjume, mua me kalon direkte pas nje gjumi te rehatshem, :D
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Mbyllem ne dhomen time dhe degjoj muzike.:)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Stoj dozen e cigareve dhe nese vendos ta kaloj behem shume llafazane
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

kur merzitem shume,merzitem akoma me shume,,deri sa plas merzitja nga vete merzitja hahahaha :p
Po ska cben robi i shkret,kusur e ka edhe me u merzit nganjehere sa per shije ,neps e ngjyre ...
 

Gjemajli

Antarë
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Kur me kap merzia?... iki nga lumi tamis dhe ulem ne stol prane e shikoj turistat dhe piktoret
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Ca hapa ne ajrin e vjeshtes,mes gjethesh te purperta e diellit te kuqerremt..:))
Dhe stresi seshte me pjese e dites tende..!!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

Kur te jesh merzitur shume befas kujto qe dikush eshte aty per ty ne cdo kohe.....nese kjo te ben te ndihesh me mire!
 
Titulli: Kur te jesh merzitur shume...

me mire se dashnorja e pare askush s`ta heq merzine
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur te jesh merzitur shume

Kujtoj miresite qe te rrethojne
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kur te jesh merzitur shume , mendo se dikush sdo kete me mundesi as te merzitet e as te gezohet....Buzeqesh edhe pertej merzitjeve ...
 
Top