Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

 • Anglia

  Votat: 0 0.0%
 • Italia

  Votat: 4 16.7%
 • Gjermania

  Votat: 3 12.5%
 • Brazili

  Votat: 8 33.3%
 • Spanja

  Votat: 2 8.3%
 • Franca

  Votat: 1 4.2%
 • Argjentina

  Votat: 0 0.0%
 • Hollanda

  Votat: 2 8.3%
 • Afrika e Jugut

  Votat: 0 0.0%
 • Gana

  Votat: 1 4.2%
 • Nigjeria

  Votat: 0 0.0%
 • Kamerun

  Votat: 0 0.0%
 • Algjeria

  Votat: 0 0.0%
 • Japonia

  Votat: 0 0.0%
 • Serbia

  Votat: 0 0.0%
 • Danemarka

  Votat: 0 0.0%
 • Zvicra

  Votat: 0 0.0%
 • Slovakia

  Votat: 0 0.0%
 • Slovenia

  Votat: 1 4.2%
 • Greqia

  Votat: 0 0.0%
 • Paraguay

  Votat: 0 0.0%
 • Chile

  Votat: 0 0.0%
 • Uruguay

  Votat: 0 0.0%
 • Meksik

  Votat: 0 0.0%
 • USA

  Votat: 1 4.2%
 • Zeelanda e re

  Votat: 0 0.0%
 • Honduras

  Votat: 0 0.0%
 • Korea e Jugut

  Votat: 0 0.0%
 • Korea e Veriut

  Votat: 1 4.2%
 • Bregu i Fildishit

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  24

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Gana mendoj une,po ku i dihet mbase edhe ndonje tjeter.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Vellezrit tane Koreanet ata origjinalet (Verioret ) Jugoret jane kushrinj te pare me Japonezet uuuuuu
Gooo Original Korea Gooo
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Shqiperia :p

Une Italia dua te fitoj por me lojen qe beri mbreme ....me uli shpresat .....nese jo Italia ta fitoj Anglia
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Brazili...:D...:kercim:,,,,tek Hollanda i humba shpresat,luajten dobet..:(
 

E3

Anëtar i Nderuar
V.I.P
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Mendoj se SPANJA
eshte ekip i kompletuar sivjet dhe ka gjasa ta fitoj :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Edhe une Spanja votova
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Mendoj se Gjermania!Po ia kam friken edhe Spanjes...edhe Brazilit...
Mire eshte qe kupa te vije ne Europe!
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Franca ishte vota ime ka ndertuar nje ekip te mire kete vit dhe ne botrorin qe kaloi beri nje loje te shkelqyer mgjt jam shume tifoze e cmendur e Italise

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

Vellezrit tane Koreanet ata origjinalet (Verioret ) Jugoret jane kushrinj te pare me Japonezet uuuuuu
Gooo Original Korea Gooo

Hahahhaha ti ngaqe te munden ne Xbox 360 mendon se do fitojne dhe boterorin eee ? :p
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

boterorin afriak e jugut e fiton
ITALIA!
ITALIA CAMPIONE DEL MONDE!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Brazili...:D...:kercim:,,,,tek Hollanda i humba shpresat,luajten dobet..:(pse brazili ti ngriti LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Brazili....sepse futbolli i kesaj skuadre eshte spektakel......goli i Maicon me korene e veriut ishte spektacolar....kjo eshte vertete nje skuader e madhe ,e meritone fitoren e kupes se botes.....................
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

nje mendje me scorpion:):)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

po po spektakolar...vertet LOL LOL LOL LOL
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Brazili dhe Spanja kam qef te fitojne.

misdis ktyre ? Brazili qe edhe e votova
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

po po spektakolar...vertet LOL LOL LOL LOL

si futen Orginal Koreanet nje gol ti ikte truri ....
Goli i Maicon futja kot te te dale plot se vetem per ne porte nuk ishte

Korea e Veriut Rulez rrofte Komunizmi :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

si futen Orginal Koreanet nje gol ti ikte truri ....
Goli i Maicon futja kot te te dale plot se vetem per ne porte nuk ishte

Korea e Veriut Rulez rrofte Komunizmi :D

Me hoqe trurin deri tani me ka zene gjumi bashke me shoket gjate ketyre ndeshjeve, behet fjale per Angline, Brazilin, Argjentinen, Italine dhe sot dhe Spanja. Vetem nje skuader ka kenaqur te gjithe, jo sepse eshte e imja LOL LOL LOL LOL

GermanyFlag.gif


Ai Jong Tae-Se shume gjigand me 3 pashaporta ja futi te qeras per Koren Komuniste. :D
 

LoNce

Antar Aktiv
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

braziliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !
 

Adore

Antarë
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

yyyyy robt ala diskutohet per boteror ktu? gjermaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa normalllllllllllllllllllllllll
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

te them te drejten jam tifoz me Gjermanin, por sic duket kete e here e fiton Argjentina.

sikur te kisha vene bast do kisha vene per Argjentinen,

e urrej Brazilin, Angline,Greqine,
 

redi-

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Gjermania
gjermania
gjermania
 

E3

Anëtar i Nderuar
V.I.P
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Sipas votimeve te Forumit del
1.Brazili
2.Italia
3.Gjermania
4. Spanja

PS:Zzinna duku me vone te ndajme leket e bastit :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?

Ate po shikoja dhe une...vetem ne te 2 paskemi votu Spanjen LOL

---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:25 ----------

Se prsite njeri kete rezultat...
Hajde evi3 ti zem vendin Paulit...tani qe do dali ne Pension
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Kush do e fitoj Botrorin 2010 ne Afriken e Jugut?
 
Top