Kush do fitoj Shqipëri - Suedi ?!

Kush do fitoj Shqipëri - Suedi ?!


  • Totali i votuesve
    11
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

METi

-=EdoLorEli=-
Votoni në këtë temë se kush mendoni që do ta fitojë ndeshjen mes Shqipërisë dhe Suedisë, dhe me cilin rezultat mendoni që do të përfundoj ndeshja.

Mendimi im:

Shqipëri - Suedi 2 - 0
 

Gjermoni

Antar Internacional
Selam nje her se e shoh qe qenke vllai jon , megjith patrriotizmin tim ne zemer mendoj se nje barazim do jet perqef .
 

bella

Anëtar i Nderuar
1-0 per Shqiperine ... optimiste :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
PO Po se po lun me kazakistanin ti avash moj cuc se po lun me Sweden jo me Elbasanin...
 

METi

-=EdoLorEli=-
PO Po se po lun me kazakistanin ti avash moj cuc se po lun me Sweden jo me Elbasanin...

Gjermon me siguri Ibrahimovici është duke agjëruar, haha. E ndoshta i zëmë në befasi. Ose më së miri është që në fillim të lojës t'ja thejnë këmbën Ibrahimovicit se edhe ashtu së paku dy lojtarë do ta ndjekin atë.

Nejse pak hajgare por shpresoj në fitoren e Shqipërisë.
 

albstudent

FORCAT RENEA
Ehh akoma se kuptoni qe fitorja eshte e Suedise ndeshja esht e shitur sic ndodh me te gjitha ndeshjet eleminatore!!!
 

Ado

FISEBILIL-LAH
votova per SUedin .. edhe pse mendoj qe munet mu kon edhe Barazim .. kurse per fitore .. t'Shqipris edhe pse kom deshir shum .. osht shum e zor per ta fituar :D thjesht shqiprija deri minuten e 70 mundet me u mbajt .. 20 min e fundit ka mu mposht :D
 

CoNNecT

Administrator
Devil, per patriotizem duhet te vendosesh medoemos fitore te shqiperise. Po nuk e vleresuam ne kush pret ta vleresoje?
Fundja dhe nese humbet, shpresa nuk vdes asnjehere.

15 mij tifoza, me te vertete shume per ti dhene kurajo ekipit shqiptar.
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Fiton Shqiperia e rezultati me minimal eshte barazimi
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
gjithmon eshte nje atu te kesh njerez qe mbajne me ty dhe bejne tifozllek!
 

albstudent

FORCAT RENEA
Deri tani esht barazim por te shohim ka akoma minuta loje megjithse me habiti fakti qe traineri i kombetares tone nuk esht i kenaqur as me barazimin ..
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Devil, per patriotizem duhet te vendosesh medoemos fitore te shqiperise. Po nuk e vleresuam ne kush pret ta vleresoje?
Fundja dhe nese humbet, shpresa nuk vdes asnjehere.

15 mij tifoza, me te vertete shume per ti dhene kurajo ekipit shqiptar.n'sport nuk ki qka bohesh patriot .. tjeter send osht qefi per fitore te shqipris [ ose ma saktsisht me ja bo qefin vetes ] ose mundsija qe ka .. ky rezulltat 0-0 osht diqka shum e mir .. sepse dihet qfar kualiteti ka ekipi suedez .. dhe qfar rezulltate ka dhon deri me tani .. kurse per shqiprin e dim .. se qfar suksesi ka .. por shpresojm per nje kualifikim .. e ka ni ekip ngrup qe e ka mposht 2 here MALTA shpresojm qe ti merr 6 pik nga ky ekip .. edhe 2 barazime nga Hungaria me duket qe e ka ne grup dot ishte mjaft mir per shqiprin .. sepse sa per lojen tjeter qe eshte portugalia mduket ne grup aty nuk ka gjasa as te barazoj dhe le mo te fitoj .. por si the ti shpresa e fundit .. :D
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Per ty o i dashturi i perendis...
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
o gringo i forumit , po 0 me o fitore per shqiprin eshte , nejse
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Jo ore...
Fitore do ishte nje mezeroo///\

Nuk eshte si te besh sex e te thuash zere se do lind djale..
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
vlla mos ngaterro topin me topet , po flasim per futboll , mos na kalo nga seksi .

0 me 0 eshte arritje per shqiperin duke pare qe kishim nje kundershtar si suedia perpara . nejseshoh qe se paske shum haberin per futboll . kalofsh mir
 
nuk e njohe mire futbollin suedez
por gjithashtu nuk jan te degjuar si fenomen
mendoj dhe shpresoj gjithashtu se do te fitojn kuqe e zinjte
 

bledar

ultras tirona
nuk e njohe mire futbollin suedez
por gjithashtu nuk jan te degjuar si fenomen
mendoj dhe shpresoj gjithashtu se do te fitojn kuqe e zinjte

mediat suedeze flisnin per nje zhgenjim te suedise, per zhgenjim drejt trajnerit te tyre, dhe per zhgenjim te ibrahimovicit.

bravo Shqiperia:dong:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top