Kush do jete fituesja e Kampionatit Boteror,Rusi 2018?

Abisi

offline✌
Cila nga keto 4 gjysemfinaliste do shkoj ne finale..e kush do jete fituesja Boterorit?
fifa-world-cup-2018-balon-oficial.jpg

Anglia
Belgjika
Franca
Kroacia


Une e kam zgjedhur finalen time,France-Kroaci..kampione Franca :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me Kroacine jam shpresoj ta marri kupen.

Por dhe Belgjika dhe Anglia jane pretendente te forta.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E meritove nje dislike Nev :p

hahahahahaha,pse je me Francen?
Aaa spo i dal kshuuu pra kaq hapt kundra,se mos ja kam pa as nje ndeshje Frances une ne kete botror. :p
 

Zana1

Braveheart
Jam goxha e bindur qe Kroacia... ama futbolli ka edhe supriza .
 

Abisi

offline✌
Deri tani cdo gje me ka ecur sipas parashikimit..shpresoj qe edhe sonte te "godas" ne shenje :)
 

Passion

Banned
Shpresoj qe Kroacia,e dua te fitoje ajo.

Nqs s'do fitoje Kroacia.
Kam qene me Kroacine,e nqs s'do shkonte Kroacia,doja te fitonte Uruguai. :)
 

ricky_ch

******
Fat në prapanicë kanë këta gjelat.
Thjeshtë një dhuratë, për t'u gëzuar, por jo edhe krenari.
Sot ishte shumëçka , krahas lodhjes astronomike,
kundër kroatëve nga ndeshjet e kaluara.
 
Top