Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

 • Arsenal

  Votat: 0 0.0%
 • CSKA Moscow

  Votat: 0 0.0%
 • Girondins De Bordeaux

  Votat: 0 0.0%
 • Olympique Lyonnais

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  13

METi

-=EdoLorEli=-
Cili do të jetë ekipi që do ta ngrisë Kupën e më të fortit në Europë për sezonin 2009/2010 ?
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Barcaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Internazionale :D
Por ateher kur Cambiasso ta fitoj Topin e Arte
 

ASG

aSg
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Une them se Xerez do ta fitoje LK
 

fshatari

Anetar
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

manutd me siguri mere hakmarje ndaj barces kete radhe ne finale
 

The Game©

Antar Aktiv
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Do jene 3 skuadra te cilat do luftoj per titullin e Liges se Kampionve, ato jane Manchester United,Barcelona dhe Inter, njera nga keto skuadra do fitoj titullin ndersa une mendoj se finalja do jete si e vitit te kaluar Manchester United vs Barcelona dhe United do ti hakmeret Barcelones per humbjen ne vitin e kaluar, me nje Super Rooney ne Top Form.
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Kot qe diskutoni Barcelona do e fitoje prape,ka skuadren me te mire.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Besoj se do ja japin Interit .....
 

Opium

Dyrrah
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Mendoj se ne gjysem finale do shifet ekipi qe ka rendimet me te mire , favorit esht barca , inter , keto te dyja mund te perballen ne gjysem finale bashke .
Manchester si jap shum shance se varen vetem na Roney , i jap me shum shance lyon pasi ka nje ekip te ekuilibruar dhe me mosh te re.
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Normal qe Interi
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Kam votuar per Bajern edhe pse shanset jane qe ato te mos e fitojne. Mendoj se Inter ka shanset me te mira per ta fituar kete vit. Megjithate Barca dhe Mancesteri jane shume mire.
 

Humbesi

Anëtar i ri
Titulli: Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve 2009/2010

Paska shume tifoza te Interit ketu !!
Bravo!
 
Top