Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

alberto

Waiting for...
Pyetja:
Ngasesi i makines e nget makinen ku ne te eshte nena e vet, ndersa nena e ngasesit nuk ka djale(bir) fare.
 

monda

Antar Aktiv
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

ngasesi i makines eshte vajze:p shprblimin mos harro :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

PO ajo eshte gasesi eshte vajze :d un e di ndryshe :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

qe ne fillim duket futja NGASESI nderkohe qe ne fund na dilka qe eshte femer
ca su benka tek ajo makina
 

alberto

Waiting for...
Titulli: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

te lumte monda, e shperblimin nuk e harroj dot.
 

monda

Antar Aktiv
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

aaa flm po shprblimi kur???:p:p:p
 
Redaktimi i fundit:

alberto

Waiting for...
Titulli: Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

Si e don dergesen? me poste, e-mail?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

Pyetja:
Ngasesi i makines e nget makinen ku ne te eshte nena e vet, ndersa nena e ngasesit nuk ka djale(bir) fare.

Ne fakt kjo loja eshte e vjeter sa edhe ne, por parashtrohet ne menyra te ndryshme :syze::ppor menyra qe e keni prashtruar pyetjen konsideroje se eshte e gabueshme per arsyet e poshtshenuara :espuls::espuls:
1. Fillimi i fjalise eshte komplet i gabuar sepse ju ne fillim te fjalise percaktoni gjinine e personit qe nget automjetin dhe pastaj zgjidhja eshte person me gjini tjeter qe nuk korespodon me menyren e shtruarjes se lojes. :ciaoo:

Thjeshte munde ta parashtroje ne menyre tjeter duke mos caktuar gjini sepse pyetja del e palogjikshme. :mah
 

alberto

Waiting for...
Titulli: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

Po e percaktove gjinine atehere do te kuptohet menjehere, keshtu qe realisht eshte parashtruar gabimisht detyra, por eshte nje truk i vogel e munde ta habit ndonjerin.
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

OK mqs dhe shperblimi u dha dhe pergjigja u gjet,tema mbyllet :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top