Kush e krijoi Korcen?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush e krijoi Korcen?

Themistokli Gërmenji
 

Зngjεll

___________
Titulli: Kush e krijoi Korcen?

Ne shek e 15, ka qene Iljaz Bej Mirahor, nen komanden e Sulltan Mehmetit te II, zhvilloj Korcen. :)
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e krijoi Korcen?

.•°♥ Зngjεll ♥°•.;122212 said:
Ne shek e 15, ka qene Iljaz Bej Mirahor, nen komanden e Sulltan Mehmetit te II, zhvilloj Korcen. :)

Ai eshte,por pa komanden e sulltanit.ja "bleu" tokat sulltanit dhe krijoi Korcen.
Te lumte :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top