Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?


  • Totali i votuesve
    25

Endrra

VIP
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

po kemi marre edhe Trajnerin me ***i te te gjitha koherave :D

P1_GUARDIOLA_311668k.jpgas qe nuk diskutohet qe do ta festojme ne nje Birgarten fitoren e Bayern München :plazh:
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

150429_608363005870586_1547929801_n.jpg
 

xhebraili

Xhebrail Is Back
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

po kemi marre edhe Trajnerin me ***i te te gjitha koherave :D

P1_GUARDIOLA_311668k.jpgas qe nuk diskutohet qe do ta festojme ne nje Birgarten fitoren e Bayern München :plazh:
hahhahhahahhahhhahahah merrne edhe gerd mullerin edhenjehere hahhahhahahha e nashta boni diqka


jashtetoksori mesi ul mekembe ne toke bavarezet
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

me i pik uji mytesh . mos e luj kot bllofin me mu , nuk ka shonce...po flet përçart :p


edhi dita...

BAYERN vs barca

kam un pershtypjen , apo dhe forumi vetem ne ket lloj formati , e pranon si shkrim barçen kur esht ne krah te BAYERN , sa efekt i papar . :p
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Hajt ngushellime prej tani "barcelonasve" lol :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Hajt ngushellime prej tani "barcelonasve" lol :p


Po dale se shpejt eshte mi goc :p

Ska mbaruar ndeshja lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

REAL MADRID !:d
 

Endrra

VIP
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush fitoi mbreme... Se pas golit te 2 u be monotone e me zuri gjumi:p

Apo Kot pyes edhe une lol
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Bayern e fiton sesben,me kete ekip ce ka sot per sot :)
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush fitoi mbreme... Se pas golit te 2 u be monotone e me zuri gjumi:p

Apo Kot pyes edhe une lol

Nuk ta nxorren gjumin Deutschat me gjith ate feste?


Zhigo ku ishte Pepi mrom? Me Rosellin apo me Hoeness dhe Beck-un?...
Ndeshja mbremshme ishte si te pyesnim baben si behen femijet...

Marku-n te Beslidhja e kishte ble Barça?
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Vota ime ishte me vend,i vetmi qe i ka votuar... E meritojn ket kupe per ndeshjen qe kan ber me Malagen dhe per spektaklin qe na dhuroj sonte,4 gola dhe 1 fije shprese per "Galaktiket".

3 ndeshje me Realin kete vit 2 fitore,1 barazim.
Te katerten do e shijojm vetem ne SUPER-SPORT Hajg Definishon (pa audio se nuk degjohen ato komentatoret dhe ai pijaneci Shako)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Vota ime ishte me vend,i vetmi qe i ka votuar... E meritojn ket kupe per ndeshjen qe kan ber me Malagen dhe per spektaklin qe na dhuroj sonte,4 gola dhe 1 fije shprese per "Galaktiket".

3 ndeshje me Realin kete vit 2 fitore,1 barazim.
Te katerten do e shijojm vetem ne SUPER-SPORT Hajg Definishon (pa audio se nuk degjohen ato komentatoret dhe ai pijaneci Shako)

Kete vit nuk te fal Bayerni Borusia esht e fort por me bayernin nuk hahet esht diferenc e madhe, jam 100% i sigurt qe Bayerni kete donte qe te kalonte Borusia. ;)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

3-0 me fitu reali n'barnabeu, ec perpara
 
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Ka loje dhe kohe ende . Reali eshte Real !
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Reali fiton ahahahha :p

i doli shkuma Ronaldos shkret po sberi dot gje.....me shum me erdhi keq per gruan bukuroshe te Ronaldos :p

ky bajreni se sja them dot as emrin :lol: sduket keq :p
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kete vit nuk te fal Bayerni Borusia esht e fort por me bayernin nuk hahet esht diferenc e madhe, jam 100% i sigurt qe Bayerni kete donte qe te kalonte Borusia. ;)

Bayerni ka fillu ka 4 vjet qe ste fal as 1 finale po s'po e ngre kupen... vjet ka pas okazionin e arte dhe me te mire per ta ngrejt,deri ne minuten e 88' e kishte kupen ne dore,por Didier Drumba ste fal...
Nuk osht e njejta histori si ne kampionat (nqs del me Borussian,po Borussia rreziko ne Bernabeu).
Ne kto 2 ndeshje ka ndikuar shum tifozeria sipas meje,kete po diskutoj me shum njerez se nuk ka si shpjegohet 9 gola ne 2 ndeshje ... Jan gjysemfinale jo faza grupeve.
Siç shenun kto 4 dhe Spanjollet mund ti shenojn ne fushat e tyre... ky esht futbolli!
MAGIC!
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

besoj . se u mor vesh se kush do ta fitoj kete vit.

me vjen pak keq . sepse do jet nje finale qe do e mundim me bythe dortumndin. personalisht do preferoj nje finale dinjitoze me realin . te pakten keto do ti mundnim 3-0 dhe jo 6-0 , sic do ndodh me dortmundin e leshit .

vamos , Bayern .
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Sondazhi duhej te ishte kush e ngren trofeun dortmund apo bayen
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

prit se ka akoma tifoz te dështum te barçës , qe i majn shpresat gjall .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Reali do tfitoje 3-0 ne Barnabeu !
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

besoj . se u mor vesh se kush do ta fitoj kete vit.

me vjen pak keq . sepse do jet nje finale qe do e mundim me bythe dortumndin. personalisht do preferoj nje finale dinjitoze me realin . te pakten keto do ti mundnim 3-0 dhe jo 6-0 , sic do ndodh me dortmundin e leshit .

vamos , Bayern .

Po ca vamos Bayern amon... futboll ishte ai? Ekipi kundershtar inekzistent,ca ishte ai Marku i Beslidhjes ne mbrojtje? Lojtar quhet ai?

Kto 2 ndeshje jan ndiku nga tifozet,sidomos ato te Dortmundit qe mahen si t'paret n'bot per tifozeri,po kur te shkojn ne Bernabeu ku e kan hallin?
Bayerni le ta konfirmoj me fitore ate qe tregoi ne Allianz ne Camp Nou... Schweinsteigerin,Gustavo,Martinez ne Camp Nou i ke titullar per te mbrojt 4-0,nqs kan aq potencial te lozin po me at formacion,me 4 sulmus.
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Po ca vamos Bayern amon... futboll ishte ai? Ekipi kundershtar inekzistent,ca ishte ai Marku i Beslidhjes ne mbrojtje? Lojtar quhet ai?

Kto 2 ndeshje jan ndiku nga tifozet,sidomos ato te Dortmundit qe mahen si t'paret n'bot per tifozeri,po kur te shkojn ne Bernabeu ku e kan hallin?
Bayerni le ta konfirmoj me fitore ate qe tregoi ne Allianz ne Camp Nou... Schweinsteigerin,Gustavo,Martinez ne Camp Nou i ke titullar per te mbrojt 4-0,nqs kan aq potencial te lozin po me at formacion,me 4 sulmus.

hahaha ,

shiko do te thoja qe laj gishtat para se te shkrush . nqs nuk do te dija , per ke ben tifoz . por ky eshte futbolli . kush luan me mir , ai fiton .

Bayerni e dominoi ne çdo aspekt , barçen . Po ashtu dhe Dortumni , realin . ne çdo repart te fushes , si individualisht dhe si kolektiv.

mendoj , dhe dukej ashiqare e merituar . si tifoz , mund te them dhe qe i shkepem ekipet spanjolle , por jo...them ket tjetren . qe do i shkepim dhe atje , :p

he ky vit , esht vit i gjermanve . rotacion futbollistik!
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

hahaha ,

shiko do te thoja qe laj gishtat para se te shkrush . nqs nuk do te dija , per ke ben tifoz . por ky eshte futbolli . kush luan me mir , ai fiton .

Bayerni e dominoi ne çdo aspekt , barçen . Po ashtu dhe Dortumni , realin . ne çdo repart te fushes , si individualisht dhe si kolektiv.

mendoj , dhe dukej ashiqare e merituar . si tifoz , mund te them dhe qe i shkepem ekipet spanjolle , por jo...them ket tjetren . qe do i shkepim dhe atje , :p

he ky vit , esht vit i gjermanve . rotacion futbollistik!

Un te kam shkrujt ate qe shifja dhe kush ka qen plani i Platinis si drejtor i UEFA-s. Skuadra ime e ka rraf Bar(q)en ne kte edicion dhe ka honger 4 petlla ne Camp Nou dhe s'bohet fjal te boj tifozllik per spanjollet po as per Bayernin tat.
Ekipi qe ka lujt me zemer ne kte Ch.L osht Borussia,me Malagane e tregoi se ça brumi jan,me Realin e konfirmoj. Mvje keq tashi,un e kam votu Borussian ne "sondazhin" tat para ndeshjes me Realin dhe jam i vetmi qe i kam dhon voten.
Kujto Celsin e trafikantit Rus si e fitoi vjet...
Dhe Milani im do kishte pas ma personalitet se Bar(q)a. Apo e ma mend para ca vitesh Super Pippon me xaxin e Guatemales me nenshtetsi Hollandeze ca leksion futbolli ju dhan ne Allianz.
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Lewandowski ne finale,
Ronaldo ne krahet e Irines!

Nuk e di si mund te kerkojn ekipet e mdhaja kte Xhoze Ezmerin me ato Yje qe ka ne ekip duhet ta shfaroste Lewandowskin!gabim ishte dhe lenja ne stol e Ikerit,ndoshta sdo i kishte pesu 4 gola ne Dortmund.
Gabim ishte dhe qe shkoi dhe lozi aq offensive ne Dortmund.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Dortmundi pati fat, shume thjeshte. Ishte dashur me kohe tfutet ne loje Kaka, Benzema, te hiqet di maria
 
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Vetem me heret te kishin shenuar , do te kishin fituar . Por , golat erdhen vone . Vetem Dortmundi e ka merituar gjysme finalen .
 

cent

...Lontano
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Dortmundi pati fat, shume thjeshte. Ishte dashur me kohe tfutet ne loje Kaka, Benzema, te hiqet di maria

Nuk ishte pun fati Loverboy,por ndeshja iku nga duart ose e nenvleresuan shume,sidomos ndeshjen e pare kshu qe te jen te kenaqur me kaq,se me shum skishte cbente me Reali.
 
Top