Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?


  • Totali i votuesve
    25

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Dortmundi pati fat, shume thjeshte. Ishte dashur me kohe tfutet ne loje Kaka, Benzema, te hiqet di maria

Trau Lewandowskit po dridhet akoma....
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ftoj te gjithe tifozët e Realit . te bejn tifo sot per B A Y E R N -in. . jo per gjo , po ku ka më bukur te shofesh barçën te haj prap 4 petlla . po ksaj rradhe ne camp nou .

didi (meqe , pashe qe kishe selektu barcen si fituese e ketij sezoni) .

sa do humbni sot?

hë tani , me ndihmo pak , 0-2 apo 0-4 . se numrat tek i kemi ters ne . dojçat :p
 

ricky_ch

******
Pe: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Forca Barca, nja 5 gola inshallah dhe Bayerni në Out!
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Po i hidhja nje sy biletave per ne Wembley,fillojn nga 1.800€. Kush do kontribuoj ta dergojm Zhigon nese kualifikohet Bayerni te çmendet icik?
Nese kualifikohet ee... po ja rezervoj por vetem nese kualifikohet.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Pak ka shprese se do fitoj ket her Bayeri?:eek:hh
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

weeeeeeeeeeeee se kisha besu prz se do fitoj bayeri !!!!!!!!!! kur kemi parasyshe me cfar ekipe u ndeshe !!autogola ishte gallat
 
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

E ka turperuar Barcelonen !!! Te mundet Barcelona 7-0 eshte turperim i vertete .
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Uiiiiiiiiiiiiiiiii...me iku edhe Barca muue :( kofshim shnosh vitin tj =)

@:Loverboy a u gzove hiq per humbjen tone?? lol...nuk ju lam vetem juve Madrilenve me vujt humbjen e mbremshme lol lol :p
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

une kisha pas deshire te fiton bajeri meqe e kemi shaqirin aty dhe do te behej shqiptari i pare qe morri kupen e kampioneve.
 

ricky_ch

******
Pe: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Nejse, s'mu plotësu dëshira po inshallah herën tjetër
me Dortmundin!
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ku bileta ime?

hë mër ricku 5-0? hahaha
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ku bileta ime?

hë mër ricku 5-0? hahaha

Leje mor, se skishin ngrënë darkë!
Ishte vetëm dëshirë mor... :eek:hh

S'e kam dert që humbën, por i kam ca në punë
e nuk durohen.
 

KYLE-XY

He is Not Alone
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

hiihhihihihihihhihi
942848_444060559017590_2135877070_n.jpg
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ku bileta ime?

hë mër ricku 5-0? hahaha

Nuk quhet se ke thon 0-2; 0-4 te tradhetun. Nese kemi kontribues te fuqishem do ta qerroj 1 sy dhe do ta pres t'boj sa t'boj.

Kujdesni Dortmundin se e kam votu un dhe mu intuita rrall her me tradheto,e kam votu para ndeshjes me Realin ne Dortmund...

Kampionati fryn ere ndryshe,Kupe ndryshe; beni gabim i nenvlersoni kur te qani per te treten her ne kto 4 vite.
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Barcellona dhe Real Madrid kan me shku ne finale !! :p
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Barcellona dhe Real Madrid kan me shku ne finale !! :p

Ky ishte plani Platinis por per te 4-tin rrallazi nuk u realizua... dhe me korrupsion ne short nuk arriti te shohi nje finale Spanjolle,vitin tjeter do kemi surpriza nga Anglia dhe ndoshta Franca.
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

e pe . Esuebion ke dhenia e trofeut te UEFA-s?

mu duk , sikur nga momenti ne moment po bite . hah...

e meqe nuk ra llafi , pashe nje enderr, sikur po qanin ata lojtaret e dortmundit , po se nga gzimi apo nga halli , ket sta them dot...se kam hall se do e perdoresh ne favor tat endrren qe kom pa, :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Mendoj se dortmundi do fitoj kete vit se e meriton
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

BVB qe esht ne finale nuk e solli fati por nje ekip qe meriton te jete aty me performancat qe ka ber me Malaga-n ne 1/8 dhe coptimin qe i beri Realit ne Dortmund.

ZHIGO jam ne dilem midis nje barazim ne 90' e lojes rregullt... Nese ka barazim ne 90' me tej ta fitoj kush ta fitoj,te 2 ekipet e meritojn!

Vota ime ka shkuar para perballjes me Realin...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Ajo cka desheroj une eshte Dortmundi te fitoj, por gjasat me te medha i ka Bayern-i,,,prandaj do votoja per Bayern Munich
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Mbes mas a saj se dortmundi do e mund 2-0 bayernin
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

meqënëse po i afrohemi drejt trofeut me madheshtor persa i përket klubeve , siç esht Champions League . vendosa ta hap kete teme qe te diskutojme rreth klubeve qe kan mbetur dhe le te themi qe kane vendosur njeren dore tek trofeu .

jeni te lire dhe te spekuloni mbi klubet kundershtare , apo ato klube qe nuk i honepsi dot...


personalisht mendoj qe kete vit e ngren BAYERN MUNCHEN . nje nga klubet me madheshtore , perveç kesaj dhe sepse jan GJERMANIA .


edhe femrat , ketu mund te diskutojne , sepse material ka . mund te diskutojne per ngjyren e takava qe zgjedhin futbollistet dhe dmth-en e tyre , si dhe modelin e flokeve :p

hajde , pra...luftë te mbare ,

ps. Bombi . shkrepe i pari ,ti ... te jesh i sigurt qe do te replikoj deri ne frymen e fundit . nqs nuk je dakort me mu :p

Na rrufsh sqetllat ti ne femrave
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Barcellona dhe Real Madrid kan me shku ne finale !! :p

kushdo ta fitoj vec reali jo.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

images (4).jpeg Qeky djali
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ja ta shohim, kemi emocione :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

E mori Bayern :)

Ngushellime xhebrail edhe pse nuk u be ndonje loje speciale, ca gola qorr , do me pelqente te shkonte me penallti ....... Dordmund luajti me mire.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Roben...1 asis goli...1 gol vete

Me behet qejfi per Roben...shpresoj qe mos ta fajsojne perseri
 
Redaktimi i fundit:

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

E mori Bayern :)

Ngushellime xhebrail edhe pse nuk u be ndonje loje speciale, ca gola qorr , do me pelqente te shkonte me penallti ....... Dordmund luajti me mire.


se kam prrit kete rezultat per nder po qfare ti beshe ky qe ka humb tre finale rend ju fiton lojen jam i bere xeher
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

E mori Bayern :)

Ngushellime xhebrail edhe pse nuk u be ndonje loje speciale, ca gola qorr , do me pelqente te shkonte me penallti ....... Dordmund luajti me mire.

ha ha ha , me kilikos pak .

tani , kshu si ke fol ti . i bi me nejt shtremet, e me fol prap shtremet . Ligj i futbollit , numri nji me sakt. qe te diskutosh fillimisht per te, te duhet te kesh dy sy ne ball per te pa neshjen . gjo te cilen un , kam dyshimet e mija per ty :p
Na rrufsh sqetllat ti ne femrave

tashti ,,, un ty ,

po te them , qe ska lezet me mlon me brisk ne dor gjith kohes . te pakten te rruaj , vetem ty ... çtaksirat kan te tjerat . ka dhe nga ato qe mendojn se i shkon leshi i sjetllave i gërshetuar,,,

apo ti fol per leshin tend? hah,
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Buooomba?

leku sheshut laaaaaaaaali . ne sfond me kongen , te ka lali xhaaaaaaaaaaaaaaaan , te ka lali zjeeeeeeeerm . te thashe o qelpsin , qe ishte leku sheshit. kot ti, do me bo interesantin si Zana ,

mir Zana se ja kerko gjinia , po ty re dreq , haha...

ik , ik...ik .

pres , te pakten 5 qofte dhe nje kriko te vogel. karshi atyre biletave qe te kishin shku nermen me mi bo dhurat per finalen :p
 
Top