Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?


  • Totali i votuesve
    25

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ZHIGO ju past bo mire trileçja!

Pavarsisht X qe ishte i 'varros' mu ka bo qejfi per Arjanin se ka peshen e 3 viteve te fundit dhe me Hollanden.

E merito Bavaria si Bavarez qe je jo uje kanalesh...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ha ha ha , me kilikos pak .

tani , kshu si ke fol ti . i bi me nejt shtremet, e me fol prap shtremet . Ligj i futbollit , numri nji me sakt. qe te diskutosh fillimisht per te, te duhet te kesh dy sy ne ball per te pa neshjen . gjo te cilen un , kam dyshimet e mija per ty :p
QUOTE]
Kruaje Kruaje se e gjen :p :p

ti syte ne ball I ke, por mendjen varet se ku e ke pas :p

Ma kerkoka zanati mua :D une qe I kam rene pikes qe ne fillim ...qe do te thote qe ja kam idene per c'fare flas, e ndjek :p :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

per ionat te gjerdan shaqirit sdo te doja kurre ta fitonin po qfare ti beshe TRADHTARI pa lujt as 10 min ne champions e fitoj
 

ZHIGO

...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ZHIGO ju past bo mire trileçja!

Pavarsisht X qe ishte i 'varros' mu ka bo qejfi per Arjanin se ka peshen e 3 viteve te fundit dhe me Hollanden.

E merito Bavaria si Bavarez qe je jo uje kanalesh...

ala me atë menje ti...

un po pres birren akoma . bashk me birren dhe championsin tjeter! mund te hysh ne kompromis me Loven , qe te paguj ajo , se i ka xhepat e çpum :p

Kruaje Kruaje se e gjen :p :p

ti syte ne ball I ke, por mendjen varet se ku e ke pas :p

Ma kerkoka zanati mua :D une qe I kam rene pikes qe ne fillim ...qe do te thote qe ja kam idene per c'fare flas, e ndjek :p :p

hahah . ti me knaq mua :).

puc , puc . shyqyr qe sje me bajernin :p
 
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Ksaj i thojna per inot t'mullixhiut po fle me zanen Lol ahahahha
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Ksaj i thojna per inot t'mullixhiut po fle me zanen Lol ahahahha

Ose me qarte... dhelpra dhe rrushte :D :p

Ps... mos ja ve re se kshu e ka ky, me te gilidisur ha ha :p
 
Top